Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka degisikligi

babnik58

Kayıtlı Üye
Scw ailesi merhaba hayirli forumlar benim arabanin plaka NY ben ND veya NS istiyorum ariyorum plaka degisikligi yapabiliyormiyuz veya birinden bulsak benim plakayi ona verip onun plakayi ben alsam oyle bir durum olabilirmi herkeze hayirli gunler hayirli isler umarim konuyu yanlis yere acmamisimdir

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracını şehir dışına satman lazım. sonra plaka değişecek sonra sen üstüne geri alırken istediğin plakayı alcaksın. en oluru böyle.

Konuyu uygun yere taşıdım plaka değişimi için satış-alış yapabilirsiniz yada bir arkadaş daha önce araştırmıştı sanırım emniyetten plakayı sildirip yeni plaka başvurusu yapılıyordu
Sigortacınızı arayıp sorun net bilgi verirler emniyetten de öğrenebilirsiniz

kurye ile elden teslime verildi

Scw ailesi merhaba hayirli forumlar benim arabanin plaka NY ben ND veya NS istiyorum ariyorum plaka degisikligi yapabiliyormiyuz veya birinden bulsak benim plakayi ona verip onun plakayi ben alsam oyle bir durum olabilirmi herkeze hayirli gunler hayirli isler umarim konuyu yanlis yere acmamisimdir

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
arkadaşın güvenilir olduktan sonra alışveriş üzerinden plaka değiştirebilirsiniz.sanırım gecici sigorta yapılıyor buna vs.trafik takipcinize danışın en iyi onlar bilirler.türkiyede sürekli bürokrasi değişmekte

Geri
Üst Alt