Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plaka aydinlatma

rinobkr

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar ibiza sc sahibiyim Aracimdaki park ampulleri ni , tavan aydinlatmasini ve plaka aydinlatmasini LED ampulle degistirecegim .Tavan aydinlatma ampulleri 2 adet T10 dipsiz ampulden 1 adet sofid ampulden olusuyor onu biliyorum ve yeni model canbus li smd led leri denedim cok guzel oldu ariza lambasi da yakmiyor.
Aracimdaki plaka aydinlatma ampulleri sofid mi yoksa T10 mu bilmiyorum.Sofid ampulse onunda 31mm , 36mm , 39mm gibi cesitleri var .Bunlar hakkinda bilgisi olan varmi ? Ona gore internetten siparis verecegim
Birde sinyal ,fren ve park lambalari sanirim T10 dipsiz ampul .Yardimlarinizi bekliyorum:confused

sanırım önce kendinizi üyeler bölümünden tanıtmanız gerekiyor

benim aracımda plakalar ve iç aydınlatmalar ledli arıza ışığıda yakmıyor :)

maltepede dursun usta var nicki Genius ondan aldım :) düşünürsen tel yollayabilirim

Geri
Üst Alt