Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plaka aydinlatma

bendede plakalar ve iç aydınlatmalar arıza ışıgı yakmıyor yaklaşık 80 tl felan verdim ampullere mtech marka...

Arkadaşlar merhaba;

Bende seat leon 2011 model araca sahibim. Ve plaka aydınlatmasını değiştimek istiyorum. Arıza yakamyan ( canısım canbus diye geçiyor ) ampüllerden alamam gerekiyor sanırım. kaç mm lik ampül gerekiyor bana bilgi veririmsiniz?

Bir de iç aydınlatmaları da sarı ışığı bırakıp yine LED li beyaz ışık düşünüyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olurmusunuz?

tüm bu ledlerin hangi marka olsam daha iyi oluru da söylerseniz sevinirim. (mtek,Ztech vs... )

Hazır konu varken ben de sorayım ben plakalıkları dipsiz zannediyodum dipliymiş makyajsız kasaların plaka ampülleriyle ilgili bi fikriniz var mı acaba

Arkadaşlar merhaba;

Bende seat leon 2011 model araca sahibim. Ve plaka aydınlatmasını değiştimek istiyorum. Arıza yakamyan ( canısım canbus diye geçiyor ) ampüllerden alamam gerekiyor sanırım. kaç mm lik ampül gerekiyor bana bilgi veririmsiniz?

Bir de iç aydınlatmaları da sarı ışığı bırakıp yine LED li beyaz ışık düşünüyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olurmusunuz?

tüm bu ledlerin hangi marka olsam daha iyi oluru da söylerseniz sevinirim. (mtek,Ztech vs... )

anadolu yakasında isen dursun'a git scw üyesidir..dostumuzdur canımızdır..ne gerkiyorsa ne istiyorsan yapacaktır..
yeri gülsuyu köprüsünde..
pendik kartak yönünden gelirken türkan saylan ı geç üst geçite gelemden köprünün üstüne çık sağdan devam et...lastikçiyi geç ikinci lastikçinin yanında
kadıköy yönünden gelirken gülsüyu köprüsünün üstüne çık yukarı doğru git köprüyü bitir üstte yazdıklarımı takip et

Geri
Üst Alt