Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plaka aydınlatma

paşam led olursa senin dedigin gibi evet :eek:key:
ha bide eger olursa bizm kayınça yurtdışından bijel getirtmeye ugraşıyo manyak bişey eger gelirse sen aydınlatmaları o zaman gör bunlar normalde sokak aydınlatmaları bina aydınlatmaları
için kullanılıyomuş benim aklıma hemen arabalar geldi manyak bişey ya:eek:key::eek:key:

ama beyaz çok güzel duruyo ben iç aydınlatmalarada takcam plakalıgada çok güzel duruyo içler bi denedim arkadaşta vardı çok hoş oldu

yani sarı gibi mi? daha mı iyi ? yoksa daha mı az aydınlatıyo? bu konuyu aydınlatmamız lazım... :)

ha bide eger olursa bizm kayınça yurtdışından bijel getirtmeye ugraşıyo manyak bişey eger gelirse sen aydınlatmaları o zaman gör bunlar normalde sokak aydınlatmaları bina aydınlatmaları
için kullanılıyomuş benim aklıma hemen arabalar geldi manyak bişey ya:eek:key::eek:key:

Görmek lazım böyle anlamadım:confused:

Görmek lazım böyle anlamadım:confused:
seffa jel düşün arabaya biyere sürüyosun 12v veriyosun orası beyaz sarı hangirenk istersen aydınlanıyo jel şeffaf gündüz olunca normal duruyo aynısı gibi akşam 12v ve parlak ledlerden
daha kuvvetli

seffa jel düşün arabaya biyere sürüyosun 12v veriyosun orası beyaz sarı hangirenk istersen aydınlanıyo jel şeffaf gündüz olunca normal duruyo aynısı gibi akşam 12v ve parlak ledlerden
daha kuvvetli

hımm iyimiş sende görürüz artık :D

Geri
Üst Alt