Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PKK ya yardım etmeyin !!!

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar dun meydana gelen deprem ve malum olarak yapılan yardım kampanyaları !!

sosyal paylasım sıtelerınde ve bazı haber kanallarında paylasılan yardım derneklerı vs hakkında soylentıler var bunlar kesın olmasa da bılmemızde fayda var gerek kendımız gerek ıs yerlerımız yardım yaparken dıkkat edelım kı derneklerın arasında pkk ya yardımda bulunan dernekler de var

YARDIMLARIMIZI SADECE KIZILAY A YAPALIM

her ne kadar yardımların nereye gideceği şüphelide olsa bu zamanda kendi halkımıza azda olsa elimizden gelen kadar yardım etmemiz gerekir bence. Bende yardımların ne olduğu mechul olduğu için yardım etmeyi sevmeyenlerdenim daha çok kendi bildiğim gördüğüm kişilere yardım etmek isityorum. Ama durum farklı bir deprem söz konusu ve evsiz yemeksiz ve soğukta kalan vatandaşlarımız söz konusu. Ben Türkiyenin en köklü ve en çok geçmişi olan ve yardımın en azından bir şekilde ihtiyaç sahibine ulaşacağını düşündüğüm Türk Kızılayına yaptım. umarım yardımlarımızın bir faydası olur ve vatandaşlarımız biran önce kurtarılır.

Geri
Üst Alt