Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piyasasi nedir?

errttann

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dün bayi deki satış temsilcisi arkadaşımla konuştum. Arabamı satıp satmıyacagımı sordu ve eger düşünürsem 49000-50000 in altında vermememi söyledi. yeni kasalar 67000 i geçmiş ötv falan da yukselınce fıyatlar arttı bizim araçlarda tutulduğu için o fiyata gideceğini söyledi. bana biraZ ütopik geldi ama sizcede o fiyatlara cıkarmı piyasa? benım aracım 2013 subat cıkıslı su anda 15000 de bixenon var sunroof yok. Gerçi ben satmayı düşünmüyorum ama o fiyatları gorebılecek olma ıhtımalı bıle ınsanın hoşuna gıtmıyo degıl. ben 42500 e almıştım :D

Geçen sene mayıs ta 48.000TL ye aldığım 1.2TSI DG 2014 liste fiyatı 62.400 görünüyor... ama şu an satmaya kalksam aldığım fiyata zor satatrım gibime geliyor... bu sıralar araba satmak ve almak pek akıl karı değil...

aldığın fiyata verirsen şanslısındır?
bence 50 bin hayal...keşke öyle olsa

Yok ya o kadar da degıl zaten 42 44 arası satılıyor suanda. hatta gecen hafta forumdan bı arkadaş almış 44000 e.
bende senin gibi düşünmek isterdim ama şu an 2. el ne alınıyor ne de satılıyor sıfır araç satışları bile düşmüş durumda sahibinden com a gir gözünün kestiği araçları favorilerine ekle takip et sirkülasyonu

faiz oranları artış da satamıyorlar birde akıl vermeye çalışıyorlar. ne alınacak zaman nede satılacak zaman ortalık berbat bu aralar

en guncel sanırım benımkı 29000 de nokta hatasız sunroof lu fr ımı 40500 e takasa verdım 2 gun sonra galerı 41500 e satmıs ( galerı tanıdıktı onlarda bır tanıdıklarına verdıler ) bekleseydım 43000 kesın satılırdı ama sıtedekı daha tecrubelı arkadaslar pıyasanın durgun oldugunu soylemıslerdı bende bıraz acele ettım belkı .kısaca 43000 bıle su an zor bırde oluculere oylesıne arayanlara muhattap olup sinir kat sayını artırırsın

Max 44-45 gibi geliyor bana kazasız fr fiyatı. Hoş benim aracım fr değil, 42 den aşağı vermem şahsen.

en guncel sanırım benımkı 29000 de nokta hatasız sunroof lu fr ımı 40500 e takasa verdım 2 gun sonra galerı 41500 e satmıs ( galerı tanıdıktı onlarda bır tanıdıklarına verdıler ) bekleseydım 43000 kesın satılırdı ama sıtedekı daha tecrubelı arkadaslar pıyasanın durgun oldugunu soylemıslerdı bende bıraz acele ettım belkı .kısaca 43000 bıle su an zor bırde oluculere oylesıne arayanlara muhattap olup sinir kat sayını artırırsın
abi bence acele etmişsin abi. tamam 50 etmez ama o fıyatta az bence

Geri
Üst Alt