Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pitbullar toplanıyor!

Elanor

SCW Ladies
arkadaşlar malumunuz bazı kendini bilmez kişiler içindeki vahşiliği köpeğine yansıtıp onları saldırganlaştırdı dövüştürdü zevkine millete saldırttı ve onlar yüzünden şimdi günahsız zararsız pitbullarda toplanıcak.benimde var ve zararsız olduğunu görenler biliyor.köpekler muhtemelen toplanıp uyutulcaktır yeniden sahiplendirilmiycekleri için :(
sizden ricam vericeğim linke imza atmanız. İmzanın toplanma sebebi benim gibi mağdurlar için köpeğimiz elimizden alındıktan sonra kişilik testi yapılıp saldırgan olmadığı belirlenip kısırlaştırılıp tekrar sahibine geri verilmesi için.Yasaklanıp toplanılan cinsler şunlar Pitbull Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino, Fila Brasileiro cinsi köpekler ve bu cinslerin melezlerinin üretimi.

http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=397 yazının altında imza yeri bulunuyor

http://www.change.org/petitions/view/please_tell_turkey_to_stop_killing_pitbulls sayfanın sağında imza yeri bulunuyor yurt dışındaki arkadaşlarımızın desteği..

lütfen bakıp geçmeyin bi imzada siz verin..

Ayça senın kopegını gormeseydım bu konuda acımasız olurdum ama bu kanunu haberlerde gordugumde aklıma ılk sız geldınız 3 5 tane kopek dovusturen kopegıne sahıp cıkamayan capulcu yuzunden sen kopegınden ayrılacaksın Çok yazık!!!! umarım soyledıgın gıbı kısırlastırma yapılır ve duzgun olanlar ıade edılır

çok teşekkür ederim kıvanç benimde tek dileğim bu en azından saldırganla uysalı ayırsınlar bir kötü için bin iyi yanmasın..

İnsan görünümlü mahlukatları toplatsınlar önce, olmadı bireysel silahlanmayı komple durdursunlar. Saçma sapan iş yapıyorlar.

Hiç sormayın aynı dert bizde de var , oğlumun Cesi'si ve bizim maskotumuz olan bu garip çok sakin ve uysal ama bu kendini bilmezler yüzünden başta oğlum Çağrı ve biz hepimiz huzursuz olduk.Umarım bu imza kampanyası bir sonuç verir,aynı tepki facabookta da var orada da imzaladık hepimiz.....

onlarda once toplancak cok sey var

işte bizim devletimiz anca gücünün yettiğini yok etmeye çalışır pkk ile uğraşmaları gereken yerde böyle saçmalıklarla uğraşıyolar yazık..imza 2000 lere ulaştı bu sayının çok daha fazla olmasını diliyorum

imzayı vericem siteye tc mi ezbere bilmiyorum

Toplama işine gelince bu sadece pitbull için değil benzer hayvanlar içinde geçerli ..Bu köpeciklerin etrafta olması beni rahatsız etmiyo tabi ağızlığı ve salınık olmadığı sürece bunlar alıp uyutucaklarmışta falanmış onu kimse yapamaz.. Bazı kendini bilmezlerin elindeki hayvanlar alınmalı ama gerçekten ben çok gördüm öyle korkan kişileri böyle sağa sola koşturarak daha çok korkuttuklarını bu tip kişiler yüzünden zaten böyle oluyo .. Ben hayatımda pitbulla aynı mekanda olmadım olmamda ama bu uygulama çok yanlış ben bile 1-2 gün takıldığım golden ile ayrılırken ağlıcaktım senelerdir bakan insanlar zor verir o köpeğini :)

Geri
Üst Alt