Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pist Organizasyonu ? (time trial)

Ukalalık olarak algılanmasın ama; ben İstanbul Park' 100-500 hp aralığında çok farklı araçlarla çıktım, pist tamamen tecrübe ve bilek işi. Limitleri aşmak değil de, hem tecrübesiz olup hem gaza gelmekten oluyor o kazalar.. Kendini bilen insana hiç bişicik olmaz :)

arkadaşlar Siyami abim mesajıma cevap verdi.

İstanbul park sevdamızdan vazgecsek iyi olur. Nedenleri sıralmış :D
-Pist fiyatı ucuk
-pist gözetmenleri kısıtlayackları için keyif alamıcaz
-Pist yüzeyi lastiklerimize uygun olmadıgından 1 2 tur en fazla 3 tur sonra mevcut lastiklerimiz bitecek ve kaza olanagımız yükselicek
-yaktıgımız yakıt ve alamadıgımız keyifde yanında tuz biber olacak.

bunun yerine orhanlıdaki otodromda tanıdıgı bir arkadsının ismini verdi. ona ulasıp güzel bir pist günü düzenleyebilirsiniz dedi. (Sürücülük ve kefiy alıncak parkurlar)

Körfez pisti içinde olabilir ama 5-10 tur sonra keyif vermeyen bir pist dedi onunda pist fiyatı var oda deymez dedi. Hemde araclarınızı riske ediyorsunuz dedi.

En uygunu Go kart organizasyonu yapmanız dedi. Bir takım kurun ucreti ayarlarsanız 6 yarıslık bir seriye cıkabilirsiniz dedi. farklı sehirlerde yarıslara bile gidebilirsiniz dedi. yani büyük bir organizasyon olur:D mesela SCW diye takım kurup yarıslara katılırız... Sponsorlarımız olur güzelde reklamımız olurdu aslında ama maliyet konusu ne durumda bilinmez bir ucurum.

Bilinen bir kac güzel kart pisti var mailimde yer alıyor. Düşünülürse tekrar irtibata gecebilir.

Sevgilerle dostlarım

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
Arkadaşlar bu sene istanbul parkta volvo s60, opel corsa opc,insignia opc ile piste çıktım. Yanımızda volkan ışık okulundan pilotlarla beraber pisti tanımak amaçlı formasyon turu attım sonrasında pilotla yer değiştirip ben direksiyona geçtim. Pist ile yol tecrübesi çok farlı pistte hiç deneyimi olmayan biri pistin cazibesinede kapılıp çok kolay kaza yapabilir. Açıkçası yanında pisti bilen birpilot olmadan piste çıkmak çok büyük bir risk!!. Kazasız belası keyifli bir gün geçirmek istiyorsak piste cıkmadan hem bizi bilgilendirecek, hem pist kültürünü bize öğretecek birinden yardım alıp piste öyle çıkmakta fayda var!!!

Geri
Üst Alt