Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pist Organizasyonu ? (time trial)

İzmit Körfez pisti'nde 5 turdan 2 ya da 3 seans yapılır, 40 araç toplanır ve 300-350 TL civarı araç başı maliyet çıkar.
Lafta herkes gelirim der ama iş paraya gelince herkese zor gelir.
Bu bütçe beni sarsmaz diyen 40 araç varsa hesabıma yatırsın, ben ayarlarım :)

İstanbul Park için yine 40 araç varsayarsak araç başı 1000 TL den az çıkmaz.. O işi geçin.. Ben bile gelmem :)

İki pist için de; boş pistin kirası bile çok yüksek. Kaldı ki içerde birileri zaman kasarken güvenlik önlemleri, ambulans, zaman ölçme ve kule ekipleri vs vs. Fiyat daha da yükseliyor.. 100 150 liraya pist dönmeyi hayal etmeyin :)

İzmit Körfez pisti'nde 5 turdan 2 ya da 3 seans yapılır, 40 araç toplanır ve 300-350 TL civarı araç başı maliyet çıkar.

İstanbul Park için yine 40 araç varsayarsak araç başı 1000 TL den az çıkmaz.. O işi geçin.. Ben bile gelmem :)

Tdi için 100 lira bile vermem:D

İki pist için de; boş pistin kirası bile çok yüksek. Kaldı ki içerde birileri zaman kasarken güvenlik önlemleri, ambulans, zaman ölçme ve kule ekipleri vs vs. Fiyat daha da yükseliyor.. 100 150 liraya pist dönmeyi hayal etmeyin :)

depomuzu doldurur otobanda izmite kadar roll yaparız başgan yaw hatta kartepede mangaldan sonra dönüşte sabaha kadar basarız :D 350tl desek bide 200benzin yesek ooh lastiği saymıyım bile :D

Geri
Üst Alt