Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Pist Organizasyonu ? (time trial)

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Aklıma geldi şimdi, niye böyle bir organizasyon yapmıyoruz:) bazı otomobil forumları böyle organizasyonlar düzenliyor.
    Hem eğlenceli bir ortam olur, hemde time trial, slalom vs yarışması yapıp herkezin sürücülük becerilerini ve araçlarımızın kapasitelerini görmüş oluruz:)

Güzel olabilir bence:) Normalde piste çıkılabilecek farklı platformlar var fakat scw ta olsa daha güzel olur hem araçlarımız çoğu aynı klasmanda olduğu için; örneğin leonlara yapılan alçaltmanın etkisini 18" lerin etkisini 1.2 1.4 1.6 klasmanlarında görmüş olurduk:)

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    imzamdaki resimde İstanbul Park organizasyonundaydım..volkswagenlere özeldi bende biraz laf kalabalıklığıyla doğuş grubu ele alarak katıldım :)

güzel oluyor açıkcası

eseksipasi ve _AS_ bunu beğendi.
  3. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    istanbul park gecen sene yaz aylarında kiralanabiliyordu. Bir tanıdıgım motoru ile sadece 50 tl ile piste girerek istedigi gibi hız, lastik yakma, gezi resim :D her istedigini yapabilmiş. Şu anda kiralama durumu ne şekilde yapılıyor veya yapılıyormu bilmiyorum. uzun süre arastırdım ama 1 2 ajans firması karsıma cıktı. Onlarda da kiralama sonlanmıstır yazıyordu....

Umarım bole bir organizasyon olusturabiliriz. Hız yapamasamda o pistte sürmek istiyorum

Murat34 ve _AS_ bunu beğendi.
  4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bencede iyi bir fikir çok eglenceli olur :)

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  5. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    Not: o pistte sınırları zorlamak lastikleri bitirmek demektir. tecrübeyle sabit :D

6. the blackline

the blackline SCW Üyesi

199
    27
    28
    kesinlikle süper bir eğlence ve deneyim olur:)

7. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Yanlız İstanbul Park olmasıda şart değil körfez de olabilir. :)

Bunu beğendi. bbj_bt bunu beğendi.
  8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    böyle bişey yaparsanız eğer bizim hakan gülcan lastik mastik bırakmaz yakar hatta jant üzerinde spin atarpuhaha

Murat34, _AS_ ve bbj_bt bunu beğendi.
  9. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    arkadaşlar söz vermicem fakat elimden geleni yapıcam..BeykozOffroad adına burasını veya körfezi kiralarız Tosfed bakıyorsa..en nihayetinde resmi kulübüz :cool:

10. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    Bakıyim bnde bir soruyim ;) Tosfed le biz de Klasik otomobil kulübü olarak yakınız

Sayfayı Paylaş