Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pirelli PZero mu ? P7 Cinturato mu ?

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün ikinci el jant-lastik alacaktım fakat peder bey izin vermeyip sıfır almamı söyledi..
bugün bir iki yere fiyat sordum..bu iki lastiğin arasında kaldım..
bir yandan da bütçeyi zorlamayıp kumho veya dunlop mu alsam diyorum..
sizden tavsiyelerinizi bekliyorum..

ps:225/40/18 lastik ebatı..

Kumho hakkında bilgi sahibi degılım o yuzden bısey dıyemem dunlop kullanan arkadaslarım var bırısıde kotu demedı acıkcası ama şahsi fıkrım olarak pırellı yada mıchelin gıbı markalara daha cok guvendıgım ıcın tercıhım bu yonde olurdu pzero ıyı dıye duymustum ama dıgerı hakkında da bi bilgi sahibi degılım hayırlısı olsun :eek:key:

Kumho hakkında bilgi sahibi degılım o yuzden bısey dıyemem dunlop kullanan arkadaslarım var bırısıde kotu demedı acıkcası ama şahsi fıkrım olarak pırellı yada mıchelin gıbı markalara daha cok guvendıgım ıcın tercıhım bu yonde olurdu pzero ıyı dıye duymustum ama dıgerı hakkında da bi bilgi sahibi degılım hayırlısı olsun :eek:key:

dunloplar var şuan style jantlarımın üstünde..1-2 ay önce pirelli p7 kullanıyordum 225 tabanlıydı ama..güzel yol tutuyordu
2 hafta önce kaza yaptım dunloplar yol tutmadı..tabi bunda 205 taban ve 16 jantında etkisi vardır diye düşünüyorum..
İstanbulda şehir içi kullanacağım ..uzun yolda 16 ları takarım diye düşünüyorum..

dunloplar var şuan style jantlarımın üstünde..1-2 ay önce pirelli p7 kullanıyordum 225 tabanlıydı ama..güzel yol tutuyordu
2 hafta önce kaza yaptım dunloplar yol tutmadı..tabi bunda 205 taban ve 16 jantında etkisi vardır diye düşünüyorum..
İstanbulda şehir içi kullanacağım ..uzun yolda 16 ları takarım diye düşünüyorum..

Çok geçmiş olsun üzüldüm eger lastikleri 205 taban bakıyosan michelin PilotSport3 önerebilirim ben 225 tabanda kullanıyorum ve cok memnunum arkadasta 205 tabanda kullanıyo ondan da bır sıkayet duymadım

Çok geçmiş olsun üzüldüm eger lastikleri 205 taban bakıyosan michelin PilotSport3 önerebilirim ben 225 tabanda kullanıyorum ve cok memnunum arkadasta 205 tabanda kullanıyo ondan da bır sıkayet duymadım

teşekkürler..16 style jantların üstünde 205 taban var..18lere 225 veya 235 taktıracağım..dunloplarda daha 10bin km yaptı 1 senesini doldurdu

kardeşim birde pirelli p zero sistem adında önler doğrusal arka lastikler farklı asitmetrik desende farklı ebatlar olan modeli varm inceledin mi? senin seçtiğin boyuttaki model uyar nasıl olur acaba?

kardeşim birde pirelli p zero sistem adında önler doğrusal arka lastikler farklı asitmetrik desende farklı ebatlar olan modeli varm inceledin mi? senin seçtiğin boyuttaki model uyar nasıl olur acaba?

Feridun abi ön arka farklı alınabiliyor diye düşünüyorum..ama başka nedir ne değildir bilmiyorum

o zaman kardeşim haticeye değil neticeye bakacaksın yani kullanıcı yorumlarına göre hareket etmen mantıklı...
şöyle özetlersek pirelli sert bir lastik ve bu serileri daha yeni michelin dersen özellikle de ps3 bizim ibrahim toroblanco kullanıyor 15000 de eridi gitti hiç memnun değil sana önerim goodyear modellerinden seçmelisin benim favorim yakıt tasarrufu ve alman üretimi efficint grip dir tabi 18 janta göre farklı model uyum sağlayabilir karar senin...

Pirelli P7 Cinturato yakıt tasarrufu ve doğa dostuydu..memnundumda..goodyear bana uzak bir marka fiyattan dolayı :)

Geri
Üst Alt