Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pirelli cinturato p1 aldım, ilk izlenimlerim..

effect1903

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda pirelli cinturato p1 aldım, 195 55 r15 85V ölçülerinde.. Dün akşam üzeri taktırdım lastiklerimi o yüzden şimdilik çok deneme fırsatım olmadı.. Zaten kesin olarak birşey demek için de erken ancak ilk izlenimlerim olarak şunları yazabilirim; uzun yol, yol tutuş, ıslak zemin performansı gibi unsurları deneyemedim ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu lastikler pirelli'nin tanıtımında da belirttiği gibi gerçekten sessiz.. En çok istediğim konu da ses di zaten ve bunun karşılığını fazlasıyla aldığımı söyleyebilirim, daha arabama biner binmez rahatlamayı farkettim, yol sesi bariz bir şekilde azaldı, gelirken geçtiğim çukur ve tümseklerden çok çok daha rahat ve yumuşak geçtim.. Pirelli bence michelin energy e ciddi bir rakip olacak (bence ondan daha iyi) bir lastik geliştirmiş, boşuna ona gidip daha fazla para vermeye hiç gerek yok.. Klasik hale gelmiş pirelli de lastikmi yahu diyenler bence cinturato serisini özellikle p1 ve p7 yi incelesinler.. Ben çok memnunum, lastik almayı düşünen arkadaşlarıma şiddetle tavsiye edebilirim..

hayırlı olsun, uzun zaman sorunsuz kullanırsın inşallah..Aldığın yeri ve fiyatı da yazarsan sevinirim, ben de hala almadım lastik..

hayırlı olsun, uzun zaman sorunsuz kullanırsın inşallah..Aldığın yeri ve fiyatı da yazarsan sevinirim, ben de hala almadım lastik..

Teşekkürler Harun, bizim işyerine yakın bir pirelli bayisi var oradan aldım liste fiyatı 225 tl idi ben tanesini 210 tl ye aldım, sökme, takma, balans ayarı içinde tabi.. Fiyatı 3-4 hafta öncesine kadar daha uygundu ama zam geliyor sürekli, hatta lastikleri taktırırken lastikçi yine zam gelecek yakında dedi..

Teşekkürler Harun, bizim işyerine yakın bir pirelli bayisi var oradan aldım liste fiyatı 225 tl idi ben tanesini 210 tl ye aldım, sökme, takma, balans ayarı içinde tabi.. Fiyatı 3-4 hafta öncesine kadar daha uygundu ama zam geliyor sürekli, hatta lastikleri taktırırken lastikçi yine zam gelecek yakında dedi..

demekki 800 gidecek her türlü..ben biraz daha bekliyim:)

Pardon sanırım V kodlu olanı liste fiyatı 225 dende pahali idi ama 225 olur demişti ben H kodlu istemiştim ona 210 olur demişti önce var dedi getirteyim dedi ama bulamamış mahçup olmamak için de V kodluyu da 210 dan verdi :) sürekli zam geliyor yine gelecekmiş..

hayırlı olsun güle güle kullan..ancak bir hafta sonra gene balans yaptır başka bir yere...
iki balansı da yaptır..hem makina hemde üstünde..

Hayırlı olsun güle güle kullan...
Adaş sıkıntı nerede bılıyormusun....Araç içeriye ses aldıktan sonra lastik sesli olmuş sessiz olmuş bir önemi kalmıyor.Seat modellerinin tamamı içeriye lastik sesi alıyor.Ben ses olmuş olmamış önemsemıyorum.sesi bir iki kademe dahada acıyorum arac tamamen lastık sesini kesiyor.

Geri
Üst Alt