Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pirelli cinturato p1 aldım, ilk izlenimlerim..

hayırlı uğurlu olsun kardeşim.güle güle eskit.darısı benim başıma artık.bakalım hayırlısı.:)

mehmet naptın ya nasıl lastikler yanladın mı hiç :p

yok yanlamadım :) ama dün herzaman geçtiğim bir yolda virajda 80-90 ile dönerken 110-120 ile döndüm hiç farketmedim bile :) fren performansı da çok güzel eskiden ani bir frenlemede abs hemen devreye giriyordu ama şimdi girmiyor, lastiklerin yolla teması çok iyi gerçekten..

güle güle kullanın..ben de p zero rosso düşünüyordum ama bahsettiğiniz bu seriyi de incelemekte fayda var..

yok yanlamadım :) ama dün herzaman geçtiğim bir yolda virajda 80-90 ile dönerken 110-120 ile döndüm hiç farketmedim bile :) fren performansı da çok güzel eskiden ani bir frenlemede abs hemen devreye giriyordu ama şimdi girmiyor, lastiklerin yolla teması çok iyi gerçekten..
kısmetse sabah yola cıkıyorum ankara ya:D salı günü falan taktırırım bende lastikleri :)

Geri
Üst Alt