Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pire....

abiciğum bi insan bi olayda kurnaz başka bi olayda salak oluyo biz napalım :D dün zekiydi bugün embesil olmuş

Temelin fıkralarında temelin zekası ön pilandadır böyle saçmaca şeyler büyük şehirlerin çekememezlikten uydurdukları boş saçma şeyler sadece.. Bilmediğin konular hakkında salak vs sözler kullanma emin ol temel senden bende daha zeki akıllı birisiydi gayet açık oldumu..

Gerçekte olmayan bi fıkra karakteri için, gerçek karakterleri kırmaya gerek yok bence. Biraz sakin :)

Temelin fıkralarında temelin zekası ön pilandadır böyle saçmaca şeyler büyük şehirlerin çekememezlikten uydurdukları boş saçma şeyler sadece.. Bilmediğin konular hakkında salak vs sözler kullanma emin ol temel senden bende daha zeki akıllı birisiydi gayet açık oldumu..

Temel'in fıkralarında ne anlatmak istediğini gayet iyi biliyorum Numan Abi..! Bu fıkranın buraya yazılma amacıda güldürmek ve sonrasında oluşan muhabbetlerle eğlenmek. Temel gerçek bir karakter olmadığı için salak diyorum reel bir kişi değildir. Zaten gerçek kişilere gereken saygımı gösteririm. Her ne kadar benim söylemek istediğimi anlamadıysanız da 2 yaşta büyük olsanız abi demem gibi. İnsanlara saygıda kusur etmemeye çalışırım. Foruma üyeliğim yeni oldu ama insanların sıcak karşılamalarıyla alıştım. Bende ortak oluyorum iyi yada kötü ve insanları rahatsız ettiğimi düşünmüyorum. Yaşça büyüğümsünüz o yüzden aramızda tatsızlık çıkmasını da istemiyorum. Hata yaptıysam da özür dilerim ve forumdaki arkadaşlar benim ne amaçla yazdığımı ve temel'in reel bir kişi mi değil mi biliyorlardır. Hata yaptığımı düşünmüyorum ama forumdaki diğer arkadaşlarında huzurunu kaçırmamak için
Özür Dilerim! Oldu mu?

Bu arada fıkra karakteri Temel'in gerçekte yaşadığına dair bir yazı vs. bir kaynak varsa okuyup öğrenmek isterim.

Temel'in fıkralarında ne anlatmak istediğini gayet iyi biliyorum Numan Abi..! Bu fıkranın buraya yazılma amacıda güldürmek ve sonrasında oluşan muhabbetlerle eğlenmek. Temel gerçek bir karakter olmadığı için salak diyorum reel bir kişi değildir. Zaten gerçek kişilere gereken saygımı gösteririm. Her ne kadar benim söylemek istediğimi anlamadıysanız da 2 yaşta büyük olsanız abi demem gibi. İnsanlara saygıda kusur etmemeye çalışırım. Foruma üyeliğim yeni oldu ama insanların sıcak karşılamalarıyla alıştım. Bende ortak oluyorum iyi yada kötü ve insanları rahatsız ettiğimi düşünmüyorum. Yaşça büyüğümsünüz o yüzden aramızda tatsızlık çıkmasını da istemiyorum. Hata yaptıysam da özür dilerim ve forumdaki arkadaşlar benim ne amaçla yazdığımı ve temel'in reel bir kişi mi değil mi biliyorlardır. Hata yaptığımı düşünmüyorum ama forumdaki diğer arkadaşlarında huzurunu kaçırmamak için
Özür Dilerim! Oldu mu?
Özür dile anlamında yazmadım bunları genel olarak söylüyorum. Temel fıkralarını yanlış yorumlayan arkadaşlara kızıyorum. Ben tarihimi kültürümü çok iyi bilen birisiyim. Temel uydurulan birşey değil, tarihte yaşamış bir insandır çok zekidir aklıyla herkesi yenebilecek birisiydi zamanında ama nedense böyle saçmaca salakmış gibi yorumlanması saçma.

Ayberk ben şunu anlayamadım sonuçta bu fıkranın buraya yazılma amacı gülüp eğlenmek.. Gerilim yaratmanın ne anlamı var..! Bir insanın dün zeki bugün embesil olabilme imkanı var mı ki benim dediğimi ciddiye alınmış? Şaka yaptığımda gayet açık bence.. Yeterince açık değil mi? Gerçekten Temel'e hakaret ediyormuş gibi mi duruyorum?

Özür dile anlamında yazmadım bunları genel olarak söylüyorum. Temel fıkralarını yanlış yorumlayan arkadaşlara kızıyorum. Ben tarihimi kültürümü çok iyi bilen birisiyim. Temel uydurulan birşey değil, tarihte yaşamış bir insandır çok zekidir aklıyla herkesi yenebilecek birisiydi zamanında ama nedense böyle saçmaca salakmış gibi yorumlanması saçma.

Temelin tilki kurnazlığına sahip olduğunu bende biliyorum. Gerçekte yaşamış mı yaşamamış mı bilmiyorum ama zekasını, çok sevildiğini biliyorum. Orada benim şaka mahiyetinde söylediğim apaçık belliyken bana sert bir şekilde yaklaşmanız. Sonuçta bu fıkrada amacımız gülüp eğlenmek ! Fıkra sonradan uydurulmuş yada gerçek olmuş orasıyla ilgilenmiyorum Serhat abi paylaştı bizde makarasını yapmaya çalışıyoruz. Olayı da uzatmanın anlamı yok ;) Ama Temel'e hakaret olsun diye söylemediğimi belirteyim ben yinede..

Geri
Üst Alt