Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piranha Encore 7,0 inç Navigasyonlu Oto Ses ve Görüntü Sistemi

tutankamon

Kayıtlı Üye
  • Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Büyük ihtimalle boyut olarak problem olmadan o bölgeye sığacaktır. Özelliklerine göre fiyatıda çok iyiymiş yav, bizdemi alsak ne yapsak :) Alırsanız izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

En ve boy olculeri belirtilmis olcmeden alma derim. Derinlik onemli degil teybi cikarttiktan sonra derinligi uymazsa kesebilirsin hic olmadi iade edersin. Cihaz guzel tavsiye ederim. Basarsoftun destegi olmasi ise cok cok iyi

Burak/Fırat çok teşekkür ederim yorumun için eğer ürünü almak nasip olursa mutlaka yorumlarımı yazarım buraya. CD ve TV özelliği istemiyorsan ki ben istemiyorum ürün gayet iyi duruyor...

Bende 6.2" büyüklüğünde Necvox var. Kenarlardan yarım santim kadar boşluk var. Bence en boy ölçülerini al, ölç öyle al

Fiyat gayet uygun görünüyor. Üzerinde IGO 8 ve Başarsoft ikilisinin olması da bir avantaj. SirfAtlas V serisi işlemci de memnun edeceğine eminim. Daha önce bu özellikte navigasyonum vardı ve çok memnun kalmıştım. Diğer özellikleri de (radyo, bluetooth, video vs) size hediyesi olur.

hasanın müsadesiyle benim 2011 leona uyarmı bu bende düşün meye başladım ya

arkadaşlar ilginiz için sağolun, biraz daha konu dursun arkadaşların tavsiyelerine göre alacağım nasipse :D

Saygılar, sevgiler...

hepsiburadadaki yorumları okudum.golf 4 ü olan bir arkadaş aracına tam oturduğunu yazmış.o zaman ibiza yada aynı şekilde olacağını tahmin ediyorum.
benimde kafama yattı.biraz daha araştırma yapacağım...

arkadaslar alıp para vermeyin bende var ses falan filan menu hız navigasyon olarak iyi ama konsola oturmuyor nerdeyse 1cm dısarıda kalıyor
ekran çerçevelerin içerisinde bu yuzden ekranın ust kısmını göremiyorsunuz

Geri
Üst Alt