Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pioneer Avic 9110-BT Vag grubu için onaylı cihaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
üstadım hayırlı satışlar olsun...cihazla ilgileniyorum aslında biraz özellikleri hakkında bilgi verebilirmisin,
bütün aparatları(leon2 ye takıcam)tamam mı yoksa ilave bişey alınması gerekiyor mu
navi hangisi yüklü ve stabil ve hızlı mı
usb bellek kaç gb. destekliyor
bütün formatları oynatıyor mu(divx vs)
direksiyondaki kumanda tuşları ile tam uyumlu mu
klima bilgilerini falan cihazdan görebiliyormuuz
montajı nerede yaptırılabilir gibi

fiyatı konusunda fırsatçılık falan değil kesinlikle niyetim ama yapabileceğiniz bişeyler varsa özelden yazarsanız sevinirim...

cihazın tüm aparatları hazır bluetooth usb vs kabloları navigasyon anteni mevcut harici bir şey almanıza gerek yok
ürün en iyi navigasyon yazılımı Garmin kullanıyor navigasyon güncel birebir adres bulur ve yön tarifi hızlı
Sd kart okuyabiliyor ben en son 2 GB kullanmıştım ama üstünü de destekler 4 GB ve üzeri usb flash destekler usb şarj olarak da kullanabilirsiniz
tüm formatları sıkıntısız okur
ürün zaten VW grubu için bu yüzden tüm direksiyon fonksiyonları otomatik aktif
klima konusunda bilgim yok yeni leonda klima ekranı olmadığı için teyp üzerinde gösteriyor bu pro bir cihaz böyle bir özelliği ancak harici satılan yazılımlar üzerinden olur cihazın ekranında aracınızın turbo basıncından tutun yağ su hareret egsoz ısısı vs herşey görebilirsiniz ancak harici satılıyor ama ecu üzerinden gelen data kabloları teyp üzerinden klima gösteriyorsa belki cihazda da görünebilir emin değilim
cihazın garantisi devam ediyor
montaj konusunda yardımcı olurum
fiyat maalesef zaten oldukça uygun tutulmuştur incelerseniz göreceksiniz.
ikram olarak montajının ücretini bana ait olur
Pioneer Avic 9110 BT olarak ürünü internet üzerinden de inceleyebilirsiniz ..

Zafer abi hayırlı satışlar........

İrtibatı koparmayalım abi..........:)

üzgünüm dostum 1 ay önce satıldı .konu kapatılırsa iyi olur ben unutmuşum ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt