Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pioneer 17 inç seat için kapı hoparlörü 1 haftalık (satıldı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende sony var ama surekli yuksek seste dinledigimden kenarlardan aşındı tak tak diye ses çıkartıyor şuan yrnidrn hoparlör alicam ama pioneer nasil onuda bilmiyorum

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Arkadaşlar bu ses sistemiyle pek bilgim yok sizce nasıl bende 2013 ibiza var olur diyorsanız alcam fiyatlarınıda pek bilmem yardımcı olursanız sevinirim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
orjinal teyp de mükemmel ses veriyor. bizzat denemiş olarak söylüyorum pioneer kalitesi tartışılmaz.
[doublepost=1446614421,1446614340][/doublepost]
Bende sony var ama surekli yuksek seste dinledigimden kenarlardan aşındı tak tak diye ses çıkartıyor şuan yrnidrn hoparlör alicam ama pioneer nasil onuda bilmiyorum

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.
istedin yere sorabilirsin. pioneer gerçekten güçlü ve kaliteli bir marka.
[doublepost=1446614619][/doublepost]arkadaşlar fiyat olarak inanın takma işlemi ile birlikte 120 tl verdim ve sadece bir hafta kullandım. forumdan birine gitmesi için sadece buraya koydum, başka sitelerde ilan yok. dediğim gibi harici bir şey çıksın bedava verilecektir.

İbizanin arka kapıda tesisati cekilimi fabrika cekmişmi

Onu demiyorum ibizanin kapısında kolon kablosu varmiydi gordunuzmü

arkadaşlar elimde pioneer 17 inç seat araçlar için birebir uyumlu çift kapı hoparlörü bulunmaktadır. ürün 1 hafta aracıma takıldı ve söküldü. dediğim harici en ufak bir sıkıntı olursa bedava veririm. test edilmiştir, mükemmel ses verir. tüm montaj aparatları ile verilecektir. fiyat 80 tl. kargo benden.

,
OA_4284661.jpg
Hayirli satislar.17 inc degil..17 cm dir..arka kısmında rms degeri yazar.amfi ile calisma durumu varsa. kacmaz bence

Burda Bitmez..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt