Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pianoblack kaplamalar

celalfr

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yarin sabah ön tamponun bir kaç yerini siyaha kaplatıcam arka tamponun da mat yerini parlak siyaha kaplatacaktim ama orasi tutmaz diyolar yapan arkdaslarinkisi nasıl sorunla karsilasan oldumu ?

Arkadaslar yarin sabah ön tamponun bir kaç yerini siyaha kaplatıcam arka tamponun da mat yerini parlak siyaha kaplatacaktim ama orasi tutmaz diyolar yapan arkdaslarinkisi nasıl sorunla karsilasan oldumu ?
filmine göre değişir...kaliteli 3m film folyo neden yapışmasın...korumaya almak gerek...

Ön tampona yapışacak yer pürüzsüz olduğundan kokay yapışacak. Fakat arka taraftaki mat siyah yer pütürtülü olduğunda tam yapışmayıp hava keseleri oluşacaktır bşzim göremediğimiz. Bu da zamanla kalkacaktır. Folyo ısıyı gördükçe çekecektir.

Trakyalı Gönderdi...

Geri
Üst Alt