Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black Panjur

selçuk güzel duruyor ama sanki tanvanda istiyor gibi [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Abi onu çok düşündümde yazın balıkesir ve antalyada geçireceğim için biraz riskli geldi..
selçuk bende senle aynı durumdayım yazın basında şanlıurfa daha sonra mersin ve akçay anlıyacagın bende ensıcak yerlerde olcam :) o bahsettiğin riski aldım bugun verdim arabayı komple seffaf kaplanacak tavan siyah olacak. insallah bi sorun yasamam . ama usta en az 3 yıl garanti verdi ben bi sene kullansam hevesımı alırım dıye dusundum. insallah bı sorun olmaz cıkartacagım zaman. Bu arada benim eşimin ailesi de burhaniye de yasıyor yazın bi kac hafta bende oralardayım kısmet olursa bakarsın denk geliriz :)

selçuk bende senle aynı durumdayım yazın basında şanlıurfa daha sonra mersin ve akçay anlıyacagın bende ensıcak yerlerde olcam :) o bahsettiğin riski aldım bugun verdim arabayı komple seffaf kaplanacak tavan siyah olacak. insallah bi sorun yasamam . ama usta en az 3 yıl garanti verdi ben bi sene kullansam hevesımı alırım dıye dusundum. insallah bı sorun olmaz cıkartacagım zaman. Bu arada benim eşimin ailesi de burhaniye de yasıyor yazın bi kac hafta bende oralardayım kısmet olursa bakarsın denk geliriz :)

İnşallah kafana göre olur ama ben olsam komple kaplatmazdım hem zor iş hemde sararma yapar ister istemez (tabi ilk sene değil sonraki yıllar.. ) neyse Hevesini alır söktürürsün olmadı Yazın komple ben Balıkesirdeyim görüşmek isterim kısmet olkursa :eek:key:

çok güzel durmuş selçuk hocam
birde şu tavan olayına girsen nasıl olur?

Geri
Üst Alt