Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black Panjur

Benim arac beyaz bi cok yere gittim kavis var yapamayız felan dediler aynı seyi aynalar icinde soylediler aynaları boyatıcam cok guzel durmus lipte taksanız cok daha iyi olacaktır

Benim arac beyaz bi cok yere gittim kavis var yapamayız felan dediler aynı seyi aynalar icinde soylediler aynaları boyatıcam cok guzel durmus lipte taksanız cok daha iyi olacaktır

Sırada O var bakalım kısmetse..

Eyvallah Kardeşim, alması kolayda, uygulaması zor sanırım :) fön makinesi gerekiyor değilmi?

Evet ısıtmak gerekiyor ama ısıtmanın dozu önemli kıvrımlarda ısıtma sayesinde oturturken soğumayla beraber çekilme oluyor..Sonra kapladığın yerin bir kısmı kabak gibi açıkta kalabiliyor..Uğraştıran nir işçilik sözkonusu...

Eyvallah Kardeşim, alması kolayda, uygulaması zor sanırım :) fön makinesi gerekiyor değilmi?

Evet ısıtmak gerekiyor ama ısıtmanın dozu önemli kıvrımlarda ısıtma sayesinde oturturken soğumayla beraber çekilme oluyor..Sonra kapladığın yerin bir kısmı kabak gibi açıkta kalabiliyor..Uğraştıran nir işçilik sözkonusu...
ben fön makinanızın ayarlarını yaparım ama banada yapacanız ha:D:D

ön Panjuru Söküp nikelaj Çerçeveyide ayırarak kendim piano black kapladım..

demişsin dostum piano blacki nasıl yaptın bende aracımın gögüs kısmını yapmak istiyorum sprey gibi bi şekilde filanmı satılıyor? :D
Folyodur kendisi carbon kaplama gibi gittigidiyorda bolca var..

Geri
Üst Alt