Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black Panjur

Çok güzel olmuş abi güzel görüntü hani derlerya ufak dokunuşlarla harikalar çıkmış ortaya

abi kanıma giriyorsun babam söylüyorum bende yapayımmı diye, başlıyacam senin araba işlerine lan diyo abi yavaştan al işlemleri. :D puhaha

Kardeşim maşallah, çok güzel olmuş. elin bayağı yatkın bu işlere ne güzel. şu piano black kaplamayı nereden temin edebiliriz. bende benim ibizaya yapcam bişeyler. bide nasıl yaptığını azcık anlatsan. :)

Aslında resimler kendi konusunda var Ama Arada kaynamasın istedim...

ön Panjuru Söküp nikelaj Çerçeveyide ayırarak kendim piano Black kapladım..

Harbiden Zorlu iş Ama kırmızı için Bence şart Arabanın Çehresi Değişti..

Ekli dosyayı görüntüle 9810

Ekli dosyayı görüntüle 9811

Plaka arkalığı kesin istiyor bu işi fakat alt çıta konusunda emin olamıyorum.Fakat güzel duruyor.

Panjuru nerelerden tutarak söktün ? Bende niyetlendim bi ara tırnak falan kırarım diye yüklenmedim.

Bu araçlar ön tampona kare plaka istiyor.

topraaammm maşşallahhh er iş gelir elinden.. çok şık durmuş.. Nazardan korunman lazım ... tüühhhh maşallah..

Cok güzel olmuş. Aynalara da bir el atarsan bence daha da bir hava gelecek aracına.

Kardeşim maşallah, çok güzel olmuş. elin bayağı yatkın bu işlere ne güzel. şu piano black kaplamayı nereden temin edebiliriz. bende benim ibizaya yapcam bişeyler. bide nasıl yaptığını azcık anlatsan. :)

Gardaşım internette de var, dükkandan isteyincede veriyorlar benimkini sağolsun [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] hediye etti :eek:key:

Geri
Üst Alt