Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black Panjur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

digiersoy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracıma Linea R panjur aldığım için eski panjurum boşa çıktı sahibinden'ede ilan koydum orda 100tl yazdım sitemizden biri isterse 80Tl son fiyat çizik kırık çatlak hiçbir problemi yoktur on numara aracınıza taktığınızda farkedilebilir derecede yakıtınızı düşürür Performansınızı artırır :):):)

hahahah yakıtınızı düşürür performansınızı artırır :) sahibindene böyle yazdıysan efsane ilan olursun başkan :)

tabi canım yakıt kesin düşer .bide yakıt düşün ce adamın asılası gelir o zaman da performans artar dogru yanipuhahapuhahapuhahapuhaha
bu arada hayırlı satışlar

hayırlı satışlar panjura para verdikten mi,llette benzin parası kalmazsa yakıt düşer tabiki :)

Panjur satılmıştır ailos43 nicli ali osman kardeşime hemşerime sattım hayırlı olsun konu kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt