Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black için Boya ya da Kaplama tavsiyesi.

Ben kaplat derim.Boya olayı bira alangirli oluyor pütürlü kalırsa insanın canını sıkıyor.Yinede sen bilirsin ve renk değişimi bencede güzel olur konsolda.

xx

bence erya ile bi konuş volkan en azından beyenmediğin veya içine sinmeyen bir durum olduğunda tanıdığın bildiğin yer çözersin illaki

Maslak sanayı de ıkıncı kısımda Modvi var,referans olarak da İrfan ın sarı FR ını soyleyebılırım ıscılıklerı cok ıyı adamların.Kaplama noya kadar ıyı durmuyor

ben aygüvde yaptırdım gayette güzel pütür falan yok.

Anadolu yakasi diyorum yahu gencler...cidden zamanim yok, zaman olsa problem degil yeri ama su a avrupa yakasi imkansiz yani

kapılarda pütürlerin kaybolması için zımpara atıllması şart kapılara sökülmesi gerekıyor ve buda zaman alır ...

Arkadaşlar, bende ibiza için bu uygulamayı yaptırmayı istiyorum ama gösterge panelinin etrafı boyandığında yansıma problemi olmuyor mu?

kapılarda pütürlerin kaybolması için zımpara atıllması şart kapılara sökülmesi gerekıyor ve buda zaman alır ...

kapı derken?
kapı içlerindeki çıtayı ve hoparlörleri boyatmaktan bahsediyosan şu forumda ilk boyatan benim zaten =)

ben konsolu boyatmaktan bahsediyorum...daha önce gördüğüm kusurlu işçiliklerdeki pütürler zeminin düzgün olmamasından değil, boyanan yerin tozlu bir yer olmasından ve fazla boya sıkılmış olmasından kaynaklanıyordu..
bakalım erya ile görüştüm fiyat aldım..
sanırım eryada yaptıracağım işçilikte bir trim işçiliğinde bir sıkıntı olmasın diye boya işçiliğinden şüpheliyim:confused:

Arkadaşlar, bende ibiza için bu uygulamayı yaptırmayı istiyorum ama gösterge panelinin etrafı boyandığında yansıma problemi olmuyor mu?

kesinlikle oluyor ancak leonda gösterge ve orta konsolu birleşik olduğu için ikisi farklı renk çok abes olur..
ama ibizalarda sadece orta konsolu boyatırsanız abes kaçmaz diye düşünüyorum..

Geri
Üst Alt