Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

piano black iç kısım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LEONFR

Kayıtlı Üye
seat leon aracımın iç kısmını komple piano black boyattım şimdi bunları söktürücem orjinalle takas düşünen olursa kafa kafaya takas edicem parayla satmıyorum arkadaşlar bilginize alıcak arkadaş gelir bakar karşılık gider söktürürz herkes kendi aracının işçiliğini öder...
double çerçevesinide hediye vericem boyalı o da arkadaşlar...
söktürmek yaklaşık 15 dk araca hiç birşekilde zarar vermeden sökücek sağlam bir ustam var floryada ona gider söktürürüz düşünen olursa...

Boyalı olan kısımlar vericeklerim..
1-kadran kısmı komple
2-klima etrafı komple
3-double çerçevesi
4-yuvarlak hava gelen kısımlar sağ sol

Karşı taraftan istediklerimde
1-kadran kısmı komple
2-klima etrafı komple
3-yuvarlak hava gelen kısımlar sağ sol

Bıraz daha ayrıntılı olursa fotolar daha fazla fıkır sahıbı olur herkes

ben talip olabilirim kardeşim

---------- Post added at 17:08 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

ben vazgeçtim istiyen başka arkadaşlar varsa şimdiden hayırlı olsun

sökmenizin nedeni nedir acaba? bence çok şık duruyo. parmak izi bırakması vs. gibi şeylermi?

sökmenizin nedeni nedir acaba? bence çok şık duruyo. parmak izi bırakması vs. gibi şeylermi?

aklımda şuan farklı bir düşünce var 3m dyno kaplatıcam ama bu siyahlarada yazık olsun istemiyorum kimisi boyatmak istiyor hazır boyalı varken işi görülsün diye birinin ondan böyle bir konu açdım :)

ben bu işlemi çok istiyorum hatta bugün yarın boya değil ama kaplatmayı düşünüyorum burda olsan olabilirdi

boya hiç düşünmedim ben işte kaplatiyim diyorum zaten boya işiyle uğraşıyorum ama düşüniyim bide şunu söyliyim benim senin araçtaki gibi navigasyonlu oynatıcı yok yani orası benim normal cd çalar ben senden bunları alırsam onu ayriyetten mi boyacıtam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt