Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano Black Boyama Arayanlar için..

Iscilikleri cok iyi ama o piano blackte kalicak parmak izleri adami bu yasta mezara koyar..

valla çok güzel oluyor. sadece orta konsolu kaça yapıyorlar acaba

sadece orta konsol değil, gri kaplı hoparlör çerçevesi kapı çıtası da nasibi almalı ve biraz olsun araç içindeki hava bütünleşmeli.

gri olan plastikleri mat siyah geriside piano black olursa tadından yenmez yoksa kaanın dediği gibi parmak izleri adamı çileden çıkarır

bnm araç için arka difüzör ön ızgara ve ön sag sol arka sag sol olmak üzere 4 ufak parça için 250 tl fiyat verdiler..
toplamda 6 parça yapiyor. (ufak dediklerim sinyalin yanlari)

bnm araç için arka difüzör ön ızgara ve ön sag sol arka sag sol olmak üzere 4 ufak parça için 250 tl fiyat verdiler..
toplamda 6 parça yapiyor. (ufak dediklerim sinyalin yanlari)

Mesela cupra tamponun izgaralarini sis cerceveleri falan onlarin hepsini mi boyuyorlar..ben ne zamandir istiyordum bunu..

Mesela cupra tamponun izgaralarini sis cerceveleri falan onlarin hepsini mi boyuyorlar..ben ne zamandir istiyordum bunu..

abi işte ne parça varsa hepsini o fiyata dahil edersin ynai benim konusmam o yönde oldu :D
sis çerçeveleri dahil (bnm araç için dışında boyasiz ne varsa)

Geri
Üst Alt