Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Piano black boya ?

IsTCLuB

Kayıtlı Üye
Araç hafta sonu kaportacıya gidicek pasta cila yapılcak o arada arka tamponu aynaları ön panjuru ve ön tamponun üstündeki küçük kısmı siyaha boyatmayı düşünüyorum ne dersiniz ayna ve arka tampon kesin fakat ön tampon ile panjurda kararsız kaldım
Şuanki hali

Paintten bu kadar yapabildim

Arka tamponda Kemal abimin [MENTION=21982]feda[/MENTION] araçtaki gibi böyle diyorum

cupra ızgara örneklerinde boyadığınız kısmı daha canlı ve gerçekçi görebilirsiniz

Güzel görünüyor. Boya yerine kaplama yaptırsanız daha iyi olur bence yan aynalar karbon fiber görüntüsü güzel duruyor.

[MENTION=26324]memet_one[/MENTION] abi kaplama kalkıyormuş galiba boyatayım kökten diyorum.İç konsola kendim kaplama yapmayı düşünüyorum:)

Tamamdır. Hadi hayırlı olsun iç kısımda da kolay gelsin

[MENTION=26324]memet_one[/MENTION] sağol abi :)

bence orjinalliğini bozma tadı kaçar apaçi olur sonra

Araç hafta sonu kaportacıya gidicek pasta cila yapılcak o arada arka tamponu aynaları ön panjuru ve ön tamponun üstündeki küçük kısmı siyaha boyatmayı düşünüyorum ne dersiniz ayna ve arka tampon kesin fakat ön tampon ile panjurda kararsız kaldım
Şuanki hali

Paintten bu kadar yapabildim

Arka tamponda Kemal abimin @feda araçtaki gibi böyle diyorum
bence ön tampona elletme hoş durmaz

Güzel durur bence de kardeşim ama mat yapmanı tavsiye ederim...

Geri
Üst Alt