Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

photon xenon effect ibiza

Photon xenon effect h7 farlar,Photon xenon effect h8 sisler kardesim,Otomarketim diye bi internet sitesi yerleride aksaray da.

Benim eski araçtan çıkardığım zenonları taksam ibizaya arıza lambası yakarmi... Yakar diyorsanız bende aynılarından taktırcan.. @kirlisakal
dostum alacan xenon kitine bağlı herşey.takmadan önce uzatma kabloyla dışarıdan deneyebilirsin...ama kanımca yakar sanki,ne kadar arada kit de olsa....yüksek akım şeyler bizim 60 amperlik aküler kapasite yetmez.şahin doğan olsa tak cunku beyinsiz araba :) ne kadar ustalar bişi olmaz deselerde ben olsam takmazdım riske gerek yok.donanımsal vag grubu araçlara ekstra elektrikli çalışan aksesuar bağlamak ne bileyim mantıklı gelmiyor olmadık yerde beyin arızası verir elinde kalır araç.zaten muayene zamanı da sök tak vs. bence değmez bi de yollarda yediğin küfürlerde çabası gerek yok derim al bosch plus 90 arkana bakma :)

dostum alacan xenon kitine bağlı herşey.takmadan önce uzatma kabloyla dışarıdan deneyebilirsin...ama kanımca yakar sanki,ne kadar arada kit de olsa....yüksek akım şeyler bizim 60 amperlik aküler kapasite yetmez.şahin doğan olsa tak cunku beyinsiz araba :) ne kadar ustalar bişi olmaz deselerde ben olsam takmazdım riske gerek yok.donanımsal vag grubu araçlara ekstra elektrikli çalışan aksesuar bağlamak ne bileyim mantıklı gelmiyor olmadık yerde beyin arızası verir elinde kalır araç.zaten muayene zamanı da sök tak vs. bence değmez bi de yollarda yediğin küfürlerde çabası gerek yok derim al bosch plus 90 arkana bakma :)
Eywallh saolasin. Bende tam bu sekilde dusunmustum.. bosh mu alsam. Photon h7 mi..

Eywallh saolasin. Bende tam bu sekilde dusunmustum.. bosh mu alsam. Photon h7 mi..
bosch on numara hacım.bende de photon var ama bosch plus 90 alacam kısmetse...ne sarı ne beyaz müthiş yoğun güçlü bi ışık..uzun ömürlü videolarını inceledim zamanında...

Ya çok var. Çok kararsızım. Aslında @ULU nun arabasındada osram var onlarda çok Hoşuma gitmişti.
osramın ömrü kısa çabucak ölüyor benımki ödlü mesela alırken üstünde osram vardı standart olanından.osramda beyaz ışık veren yok pek.photonda güzelde xenon efektı verıyor ne biliyim sarmadı bıktım.bende kararsızım ama aklım phllips yukarıdaki resimde.

Geri
Üst Alt