Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Philips Xtreme Vision

SD-Ibiza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Philipsin ampullerini duymayanınız yoktur muhtemelen. Philips Diamond Vision, Xtreme Vision, Crystal Vision vs. Diamond Vision ve Xtreme Vision kullandım ve standart ampullerini değiştirmeyi düşünen arkadaşlara fikir vermesi için nacizane görüşlerimi belirtmek istiyorum.

Öncelikle, şöyle bir ayrım yapabiliriz: Diamond Vision, estetik için üretilmiş bir ampulken, Xtreme Vision performans düşünülerek üretilmiş bir ampul.

Xenon taktırmak istemeyenler için kesinlikle öneririm Diamond Vision. Beyaz ışık, harika bir görsellik katıyor, bir nevi Xenon etkisi yaratıyor. Ancak standart ampullere göre aydınlatma biraz azalıyor.

Xtreme Vision ise kesinlikle aydınlatma konusunda beni çok memnun etti. Aydınlattığı alan ve de yaydığı ışık miktarı gerçekten çok fazla. Öyle ki, standart ampullerle kıyaslanamaz bile bence. Xtreme taktıktan sonra, "resmen karanlıkta araç sürmüşüm" dersiniz tahminimce, çünkü ben dedim Ürünün adı Xtreme Vsiion 130%. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Her ne kadar profesyonelce olmasa da elimde fotoğraf ve videolar var, onları da paylaşayım.

Bu Diamond Vision :

83189879f19e8cd1e880c229eb7c0efb.jpg

eddec9d350f72e8878f5d4841d6aaaf7.jpg

Bunlar Xtreme Vision:

5950f958ea3cc1499b8d4ab829ef8a81.jpg

f089160f6a343ba504392585b6db75b3.jpg

Fotoğraflarda çok belli olmayabilir belki ama Diamond Vision xenona çok yakın. Xtreme Vision ise sarı olmasına rağmen standart ampullerden biraz daha beyaz.

Geçen gün uzun yolda birkaç video ve fotoğraf çektim onları da hemen paylaşıcam.

(Aynı mesajı daha önce yazdım aslında ama ya silindi ya da ben paylaşamadım. Eğer yanlış bir yere konu açıyorsam moderator arkadaşlar uygun bir yere taşırsa memnun olurum.)

Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.

Bunlar Xtreme Vision takılıyken çektiğim fotoğraflar. Farlar kısa modda iken aydınlatma gerçekten harika. Fotolar da kısa modda çekilmiştir.

050dc7609523d552bcc0876c0a23ad17.jpg

053001cbb6ca06d3fa5ddb3080993323.jpg

a1f35d81c09e65e852b94ea510874720.jpg

Elimde videolar da var ama nasıl yükleyeceğimi bulamadım, bulunca atarım yine buraya ☺

emeğine sağlık...zaten extreme alınacak beklıyorum bende..işler yoğun zamanım kısıtlı

Peki ya karşıdan gelen:)
Fotoğraflarda far ayarı en açık konumda ve bu durumdayken bölünmüş yollarda çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama şehiriçi kullanımda 10 ararçtan yaklaşık iki tanesi sellektör yapıyor bu sebeple biraz düşürüyorum ben de. Düşük hali bile gayet başarılı bir aydınlatma sağlıyor. Yani karşıdan gelen için büyük bi sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum uzunlar açık olmadığı sürece tabi ☺

Arkadaşlar cevaplara videoları nasıl ekleyebilirim?

elinize sağlık, siz daha önce konu açtığınızda server değişikliği sebebiyle kayıp olan 6-7 saatten birine denk gelmiştiniz konunuz orada gitmişti :) bende philips extreme vision alacağım D1S xenon ampülü şeklinde.

Geri
Üst Alt