Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Philips X-treme Vision +130%

ben forum sitesine yeni katıldım herkese selamlar.. Xtreme Vsiion 130% ampula baktım çok iyi fakat uzunlar ve sis farları için toplamda 3 set mi almam gerekiyor numaraları falan var mı arabam ibiza1.4 styl yardımcı olursanız çok sevinirim

bu phillips forumlarında okudugum kadarıyla yüzde 130 ışık ışık akısı gayet kuvvetli yalnız tam beyaz değil sarımsı yandıgı için mıllet baya şikayetci.tr de olmadığı için bende aldım yuzde 60 olanından phillips white vision xenon effecti videolar cezvettii :D ebayda 24 dolara mal oldu free kargo.

ben forum sitesine yeni katıldım herkese selamlar.. Xtreme Vsiion 130% ampula baktım çok iyi fakat uzunlar ve sis farları için toplamda 3 set mi almam gerekiyor numaraları falan var mı arabam ibiza1.4 styl yardımcı olursanız çok sevinirim

hoşgeldin dostum, kendini tanıtırsan memnun oluruz, iyi forumlar.

kusura bakmayın telefondan okuyunca öyle oluyor, bir sorum daha var diamond vision zannedersem %130 değil ? nasıl peki kullanan birisi olarak duruşu felan ?
Merhaba, bugün philips diamond vision h4 5000k ampule geçiş yaptım. İlk izlenimlerim; isik rengi gercek beyaz, sarimsi değil, orjinal ampullere gore aydinlatma performansi dusuk. Orjinalde isik daha toplu iken philipste biraz dağınık. Görünüş olarak tatmin edici yalniz durum gercek amacinin disina cikiyor, aydinlatma yetersiz, sisleride diamond visiona çevirip kısalari desteklemek gerekir diye düşünüyorum. Garajda fotograflama imkanim oldu.. daha sonra yoldaki durumu da paylaşacağım...

uploadfromtaptalk1439502992044.jpg
uploadfromtaptalk1439503066173.jpg

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar philips diamond vision h4 beyaz ampüllerin gece aydinlatma durumunu fotoğrafladım;
(far yuksekliği:1 )

Kısalar:
89db67fa387bfb145f8f7772fb2d7692.jpg

Uzunlar:
1abbe818cdbc8cc7c857e464151acbc9.jpg

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben kubilay solak karsta memurum hocam konu ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim.kararsız kaldım philips mi alsam osram mı alsam diye
phillips daha iidir osramın ömrü kısa gibi geldi bana...bunun için phillips yuzde 130 ışık veren hafif sarımsı ışık akısı yüksek gayet tatmın edicidr...hayırlısı olsun

Geri
Üst Alt