Philips photon 5000k beyaz effect ampül H3-H7 satılık | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Philips photon 5000k beyaz effect ampül H3-H7 satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulerokan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb aracımdaki sis farları olan H3 beyaz ampülleri ve H7 kısa far ampülleri satıyorum ilgilenen arkdaşlara...
- sisler(H3) sadece bir ay kullanılmıştır hiçbir sıkıntı yoktur.
- kısa farlar(H7) hiç kullanılmadı sıfırdır kutusundadır.
- ikisininde markası philips photon 5000k dır ve orjinal alman malıdır.
Not: sisleri satmamın sebebi ben daha mavi yanmasını istediğimdendir, kısa farları satmamın amacıda zaten boşta bi takım olduğundan elimde, boşa beklemektedir.

-fiyat olarak kargo dahil 75 tl ye vericem arkadaşlar.

-fotoda nasıl yandığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. saygılar...
philipsphoton5000k.jpg

REİS38

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar okan

arabanın arka tamponunu görmek kısmet olmadı ki sisleri görüp müşteri olalım. :)

makyajsızların sislerdemi H3 uyarmı benim arabaya

gulerokan

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar okan

arabanın arka tamponunu görmek kısmet olmadı ki sisleri görüp müşteri olalım. :)

makyajsızların sislerdemi H3 uyarmı benim arabaya
:) en kısa zamanda inş, evet aabi makyajsızların sislerde H3 senin arabayada uyar

tugra kazım

Kayıtlı Üye
benim arabanın kısa farlarıda hiç iyi aydınlatmıyor uyarmı benimkine reisle kayseri pazarlıgı atalım sana :D zaten cezanda var alacaklı bile cıkar gibiyiz saka bi yana hakkaten uyarmı kısa farlar benim leona

gulerokan

Kayıtlı Üye
benim arabanın kısa farlarıda hiç iyi aydınlatmıyor uyarmı benimkine reisle kayseri pazarlıgı atalım sana :D zaten cezanda var alacaklı bile cıkar gibiyiz saka bi yana hakkaten uyarmı kısa farlar benim leona
:) evet aabi senin arabaya uyar kısalar, zaten benim arabadaki kısalarda bunun aynısı ve çook güzel yanıyor, geçengün habil aabi xenon sandı yani güzel olduğunu oda teyit etti:)

tugra kazım

Kayıtlı Üye
:) evet aabi senin arabaya uyar kısalar, zaten benim arabadaki kısalarda bunun aynısı ve çook güzel yanıyor, geçengün habil aabi xenon sandı yani güzel olduğunu oda teyit etti:)
sen memnunsan iyi aydınlatıyorsa kısaları ben alayım okan bendekide beyaz ama aksam hiç bişey göstermiyor

habildinar

Kayıtlı Üye
Kazım, ben gördüm lambaları. Maşallah, güzel yanıyorlar. Kayseri park ın önünde, dikizden Okan a bir bakayım dedim, oooo Okan xenon yapmış da bize haber vermiyor dedim içimden:D, ya ben xenon dan anlamıyorum, yada bu lambalar tıpkı xenon :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...