Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Philips Diamond Vision V.S. Osram Cool Blue ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bilgisi Olan Arkadaşlardan Makyajlı Kasa için hangi Soketli yukarıdaki Halojen Ampullerden Hangisi Tavsiye Olunur Bilen Kullanan Yorumlarsa Sevinirim Yaz ve Kış koşullarıda bu degerlendirmeye katılırsa memn un olurum.. Şimdiden Teşekkürler:)

2. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    img00088201201032220.jpg
    soldakı
    [h=2]Philips Diamond Vision sagdakı de Osram Cool Blue hyper ben tum ampullerı denedım hafıf beyazlık ıstıyosan cool blue hypr[/h]

Bunu beğendi. skymz bunu beğendi.
  3. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Ben mercek taktırmadan önce philips diomand vision kullanıodum diğer beyaz ampüllere göre çok daha iyi aydınlatıyor memnundum.

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    bende önceki aracımda osram cool blue kullandım çok memnundum. sadece yağmurlu havalarda görüş biraz azalıyor

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Osram cool blue kullandım ıslak zeminlerde görüntü düşüyor başkada sıkıntı yapamadım,,,

6. gulerokan

gulerokan SCW Üyesi

234
    146
    43
    ikisinide kullandım ama görüntü olarak cool da diamond da çook güzel görüş açısından ise cool bi adım önde sanırım, ayrıca diamond a okadar para verme photon al ikisninde ömrü aynı diamond 70 civari photon 40 45 civari, (bir hatırlatma sislerim uzunlarım kısalarım hepsi diamond vision çokta memnunum:) sislerim patladı şimdi photon alıcam sislere )

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Osram nightbreaker plus. Ben kullanıyorum. Ciddi anlamda başarılı...

Bu söylediklerin kış koşullarında görüş çok düşer :)

8. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    poton var elimde şu an hiiiiç beğenmedim resmen rezil sakın almayın yarın geri gönderecem zaten yeni geldi...

9. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    bende de photon var aydınlatması kötü

10. gakaydin

gakaydin SCW Üyesi

11
    1
    3
    Osram Nightbreaker Plus