Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Philips 600k h7 xenon kit

bilgili02

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese.yeni almiş oldugum aracim için xenon kit düşünüyorum.piyasadaki en kaliteli ürün olarak philipsten başka bir alternatif bulamadim.servisten aracin garantisiyle ilgili bi sikinti yasanirmi konusunu soruncada elektrik dewresinde bi sikinti yaratirsa bunun garanti kapsamina alinmayacagini ve minimum 1000 tl gibi rakam cikaracagini ögrendim.ancak 2011 1.4tsi araci olan arkadasimda ayni kit war ve sorunsuz calisiyor.kisa farlarin h7 oldugunu ögrendim uzunlari değiştirmek istemiyorum.bilgisi olan arkadaslarim yardimci olurlarsa cok sevinirim.önerebileceğiniz marka bundan iyi olmak kosuulu ile warsa değerlendirebilirim.600kelvin yazdim ben eger 8000 veya 4300k lar daha iyi olabilecekse görüşte dikkate almak isterim sizleri.şimdiden teşekkürlerimi sunarim.saygilar.emrah bilgili

Geri
Üst Alt