Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot RCZ

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ocak ayında 2013 RCZ siparişi vermeyi düşünüyorum aracı bilen kullanmış olan arkadaşlardan yorumları alabilirsem çok sevinirim...

Kullanmadım ama bir arkadaşın arkadaşında vardı arka taraf çok dar 2 kişilik bir araç olarak düşünün bence arka koltuklar pek kullanılamıyor

Hocam biliyorum arka koltukların çok büyük olmadığını ama ben genelde arabayı 2 kişi kullanan bir insanım arka koltukları nadiren kullanırım o yüzden benim için problem olacağını zannetmiyorum... Aracın işçiliği malzeme kalitesi, yol tutuşu konforu benim daha çok merak ettiğim konular... ve tabiki yakıt tüketimi...

valla bızım burda araba kıralayan fırmalarda var kıralıyolar :) senın orlarda da varsa 1 gunluk kıralayıp herseyı kndın ogrenebılırsın bence :) tek bıldıgım performansının pek tatmın etmedıgı motor gucune oranla

iç dizaynı ve dış görüntüsü tabi inceleme şansım olmadı ama görünüş olarak çok hoşuma gitmiti,,,

valla bızım burda araba kıralayan fırmalarda var kıralıyolar :) senın orlarda da varsa 1 gunluk kıralayıp herseyı kndın ogrenebılırsın bence :) tek bıldıgım performansının pek tatmın etmedıgı motor gucune oranla

imkan varsa engüzeli :eek:key:

Performans olarak son derece iyi,emsallerine göre hafif olduğundan ivmelenmesini beğendim,tabi benim kullanıdığım 200 beygirlik olanıydı,ama arkadaşımın arabası 25 binde olmasına rağmen sağından solundan tıkırtı sesleri geliyordu,malzeme kalitesi olarak vasat diyebilirim,ama ilgi çekmek ve performans olarak karşılığı sonuna kadar alırsınız,yakıt olarak her arabada olduğu gibi kullanıma göre değişir,arkadaşım 200 ps lik olanı şehir içinde istanbulda 10 11 civarında yaktığını söylemişti.İkinci elde sizi üzecektir..

arac ilk çıktıgında fransız sarayına tanıtıma gelmişti orada görmüştüm azda olsa kullandım çok iyi bir arac heleki geri vitese takınca aynaların aşagı doğru düşmesi yeri çok net göstermesi çok hoşuma gitmişti dogrusu

Geri
Üst Alt