Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Peugeot RCZ

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında samuel-beto tarafından paylaşıldı.

1. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Arkadaşlar merhaba ocak ayında 2013 RCZ siparişi vermeyi düşünüyorum aracı bilen kullanmış olan arkadaşlardan yorumları alabilirsem çok sevinirim...

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Kullanmadım ama bir arkadaşın arkadaşında vardı arka taraf çok dar 2 kişilik bir araç olarak düşünün bence arka koltuklar pek kullanılamıyor

3. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Hocam biliyorum arka koltukların çok büyük olmadığını ama ben genelde arabayı 2 kişi kullanan bir insanım arka koltukları nadiren kullanırım o yüzden benim için problem olacağını zannetmiyorum... Aracın işçiliği malzeme kalitesi, yol tutuşu konforu benim daha çok merak ettiğim konular... ve tabiki yakıt tüketimi...

4. galiiip

galiiip SCW Üyesi

136
    18
    18
    valla bızım burda araba kıralayan fırmalarda var kıralıyolar :) senın orlarda da varsa 1 gunluk kıralayıp herseyı kndın ogrenebılırsın bence :) tek bıldıgım performansının pek tatmın etmedıgı motor gucune oranla

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    iç dizaynı ve dış görüntüsü tabi inceleme şansım olmadı ama görünüş olarak çok hoşuma gitmiti,,,

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    imkan varsa engüzeli :eek:key:

7. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Performans olarak son derece iyi,emsallerine göre hafif olduğundan ivmelenmesini beğendim,tabi benim kullanıdığım 200 beygirlik olanıydı,ama arkadaşımın arabası 25 binde olmasına rağmen sağından solundan tıkırtı sesleri geliyordu,malzeme kalitesi olarak vasat diyebilirim,ama ilgi çekmek ve performans olarak karşılığı sonuna kadar alırsınız,yakıt olarak her arabada olduğu gibi kullanıma göre değişir,arkadaşım 200 ps lik olanı şehir içinde istanbulda 10 11 civarında yaktığını söylemişti.İkinci elde sizi üzecektir..

8. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    wv schirocco yu da düşün derim

9. feda

feda SCW Üyesi

685
    246
    43
    arac ilk çıktıgında fransız sarayına tanıtıma gelmişti orada görmüştüm azda olsa kullandım çok iyi bir arac heleki geri vitese takınca aynaların aşagı doğru düşmesi yeri çok net göstermesi çok hoşuma gitmişti dogrusu

Sayfayı Paylaş