Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

peugeot 306 gti

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
abilerim geçen cuma öylesine 306 gti aldım trabzondan motoru orjinal aracın bana parça hakkında yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum uygun fiyat egzantirik mili piston ve kolları gibi performans parçalarında yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bildiğiniz yazılımcı varmı bu araç için ben yabancıyım bu araca illa bilen vardır :)

hayirli olsun taha,oncelikle projen nedir.atmosferik yapcaksan arabayi klasik once filtre egsoz yazilim yapcaksin,ayrica emmesini ve gaz kelebegini de gonderirsen burda polish isini de yaptiririz,techturkeyde gti sahipleri var ordada iyi bilgi alirsin.yazilim konusunda gti icin hazir yazilim kullananlarda var custom yapanlarda.

teşekkürler abicim abi biliyosun bu yaz güçlü bi araç alıcam hıza alışmak için aldık araçda şuan remus egsoz ve filtre var araç anında 210-215 görüyor beni tatmin ediyor ama şu varki 106gti ile kaldırdık 106 kafadan alıp götürüyor kısa şanzuman chip egzos ve hava filtresi var 106da canım sıkıldı ama sonra öğrendimki 106ile uzunda gidermiş diye :) şimdilik dediğim gibi illa yapıcam diye bişeyde yok sadece denemek amaçlı yazılım yaptırıcam pejoların dilinden anlayan birisi varmış onunla görüştüm yazılım yapıcak bu hafta beyni söktürüp göndericem egzantirik mili piston ve kolları denemek için istiyorum sadece merakdan uygun fiyat olursa daha iy olacak ama :) resimini paylaşıyım abi istersen bugün plaka işlemleri yapılıyor 25e çevriliyor plaka

hayırlı olsun sonuç ne çıkacak bakalım :)

allah kaza bela vermesın...Cok guzel fıltre sesı verır cok guzel kacar kactıgı kadar durmaz bence fren ıcın ıyılestırme yapman lazım

taha egzantrık yaparsan tımıng ıcın cok ıyı b yer bulman lazım oncelıkle kı turkıye o ıslerı sayılı kısıler cok ıyı yapıyor.Kol pıstona hıc gırme bos yere astarı yuzunden pahalıya gelcek kısa zamanlı kullanıcagın b araba ıcın.Kol,pıston aldın mı daha motorun rektıfıyesı olcak subablar yaylar degıscek segmanlar degıscek lıste uzıcak zaten motor acıldıgı zaman.Yazılımını yaptır arabanın lambdasını ve varsa maf sensorunu sıfırı ıle degıstır yenı b sayfa ac oncelıkle kendıne cunku soyledıgım ıkı parca yuzunden yurumeyen yıgınla araba var ve sahıplerı teknık anlamda cok bılgılı olmadıklarından onemsemeyım el surmuyorlar.Onun dısında komple egsoz yap eger sadece son susturucu varsa,potsuz 63 luk flan olsun,headersını bulursan onu da al.Son olarakda emme ve kelebege port polısh yaptır kı onun da ustası yakın arkadasımız Techturkeyde cok duacısı var adamın :)

piston kol neden degistiriceksin ki ? bore,stroke veya cr ile oynamicaksan hic acma motoru bosu bosuna.

taha egzantrık yaparsan tımıng ıcın cok ıyı b yer bulman lazım oncelıkle kı turkıye o ıslerı sayılı kısıler cok ıyı yapıyor.Kol pıstona hıc gırme bos yere astarı yuzunden pahalıya gelcek kısa zamanlı kullanıcagın b araba ıcın.Kol,pıston aldın mı daha motorun rektıfıyesı olcak subablar yaylar degıscek segmanlar degıscek lıste uzıcak zaten motor acıldıgı zaman.Yazılımını yaptır arabanın lambdasını ve varsa maf sensorunu sıfırı ıle degıstır yenı b sayfa ac oncelıkle kendıne cunku soyledıgım ıkı parca yuzunden yurumeyen yıgınla araba var ve sahıplerı teknık anlamda cok bılgılı olmadıklarından onemsemeyım el surmuyorlar.Onun dısında komple egsoz yap eger sadece son susturucu varsa,potsuz 63 luk flan olsun,headersını bulursan onu da al.Son olarakda emme ve kelebege port polısh yaptır kı onun da ustası yakın arkadasımız Techturkeyde cok duacısı var adamın :)

abi dediğim gibi illa yapıcam diye bişe demiyorum zaten bilmediğim bi motor bide bunun üstünde araştırma yapıp kafa yoramam o kadar işin gücün arasında :) 63lük boru benim egzoscumda yoktu istedi cuma günü komple boru döşücez altına şimdilik. emme ve kelebege port polısh in ne gibi bi etkisi oluyor abi açıklarmısın bu araçda?

Geri
Üst Alt