Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot 207 RC

glenfiddich

Kayıtlı Üye
rutin sahibinden com gezintilerimde dikkatimi çeken bir araç oldu 207 rc.. piyasası 30-35 arası değişiyo sıfırı 43 kusur lıra . ufak çaplı araştırmalarım sonucu cooper s te kullanılan 175 hp lik motordan oldugunu öğrendim. bu motor bu aracı ucurur (kendi kanaatim). vede donanımı fena değil örnek vermek gerekirse esp, 5 li cd değiştirici vs vs. . bana mantıklı bi araç gibi geldi nedersiniz?

dediğin gibi uçabilen bir araç ama uçtuğu kadar güwen verir mi orası tartışılır. kendi adıma uyruk ve marka olarak tercih etmeyeceğim bir araba İbrahim kardeşim.

Ben seveirm RC'yi ya. Hele kırmızı beyaz olanlar çok şık.

Motor zaten bildiğimiz BMW motoru.

Yol tutuş olarak da normal 207 bile iyi ki bu heralde oldukça başarılıdır.

Geriye genel kalite kalıyo. O çok iyi değil gerçekten. Vasatın biraz üstü. Seat gibi.

Fakat ikinci el temizi bulundugunda tercih edilebilir bence.

Araç daha 100 bin kmyi görmeden gelen tıkırtılardan ve soyulan iç mekan kaplamaları benim için sorun olmaz dersen kaçırma :)

Araç daha 100 bin kmyi görmeden gelen tıkırtılardan ve soyulan iç mekan kaplamaları benim için sorun olmaz dersen kaçırma :)

Ömer bizim 2005 GolfV 35.000km'de, 2008 Passat 45.000km civarında. İkisi de tıkırdıyo ne yapcaz şimdi...

Artık tıkırdamayan marka model kalmadı. Eskisi gibi kimse aracın iç mekanını çok kaliteli üretmiyo.

Benim Seat 16.500km'de ve istersen gel bi dinle içerdeki senfoni orkestrasını :D

Ömer bizim 2005 GolfV 35.000km'de, 2008 Passat 45.000km civarında. İkisi de tıkırdıyo ne yapcaz şimdi...

Artık tıkırdamayan marka model kalmadı. Eskisi gibi kimse aracın iç mekanını çok kaliteli üretmiyo.

Benim Seat 16.500km'de ve istersen gel bi dinle içerdeki senfoni orkestrasını :D

Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Hatta vw lerde soyulma işinden bıkkınlık gelmişti. Golf 4 ve golf 5(sıfır araçta) imizde orta konsol ve kapı tutulan yerler fena şekilde soyulmuştu. Özel boya yaptırıp her iki aracımızda da soyulan yerleri boyamıştık. Fakat golf 6 da nasıldır bilemem.

Bizim Jetta 2006 model 63 bin kmde bir tık yok bunu napıcaz ?

Bana Mercedes S serisi bir model verin 1 haftada ses gelmeyen yerini bırakmam.Bu tıkırdama olayı birazda kullanımla alakalı her yola dan dun giriyorsanız suçu markada değil kendinizde arayın.

Bizim Jetta 2006 model 63 bin kmde bir tık yok bunu napıcaz ?

Bana Mercedes S serisi bir model verin 1 haftada ses gelmeyen yerini bırakmam.Bu tıkırdama olayı birazda kullanımla alakalı her yola dan dun giriyorsanız suçu markada değil kendinizde arayın.

Şanslısınız ozaman Ömer...

Geri
Üst Alt