Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Petlas Velox Sport Hakkında..

selçuk hocam bu lastikleri alıp kullandın mı acaba.17 ye geçerken çıkma bulamazsan bende 225 45 17 petlas v desen veya normal desen lastik düşünüyorum

Yok mirim daha geçmedim malum düğün arefesindeyim, o yüzden biraz erteledim ama nityetim alıp kullanmak zira yol sesini zaten TURANZA asfalta 1 cm uzaklıktaymışım gibi hissettirince bunu denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum ama çok ilginçtir bi lastikçi bana marshallı överken bunu söyleyince ben " bari sen yapma abi deyip" pis pis sırıttı:confused: nedendir anlamadım ama ben lastiğin kötü bi yorumunu duymadım daha zaten 17 ye geçersem kesinlikle bu lastiği alıcam ama 18 olursa jantım belki dunlop düşünürüm o n dada yanaktan korkuyorum çabuk kırılır diye ama kısmet bakalım eğer takarsam buraya yazıcam izlenimlerimi..

Petlas Velox Sport nasıl bir lastiktir?
Forumda Kullanan var mı?
Dayanıklımıdır, Yüksek hızlarda ne kadar mukavemet gösterir?
Alırsam 17", yada 18" olacak yanakları sağlammıdır balon vs olurmu?

Payla-ştığınız(şacağınız) bilgiler için şimdiden teşekkürler..!

Benim ilk seat cordoba stellayı polisten almıştım aracın sahıbı kademeden petlas taktırmıştı lastık ebatları 175/65/14 tu ve dıslerı ortalma 6,8 mm cıktı muaynede.Lastıkten hıc ama hıc memnun kalmadım şu an mishelin kullanmamın tek sebebı petlasta yaşadığım tedirginlik oldu.Pamuk gibi lastik konfor hız performans guven.Güzel kardeşim arabanın herhangı bı yerı olsa sorun olmaz ama bu lastik başka birşeye benzemez garantısı varmış fılanmış bunlar hıkaye canını sevdıklerını emanet edıyorsun kıy paraya ıyı bır lastık al ayrıca lastiğin deseni yüksek teknoloji ile üretilen birşey her tırnagın desenın bır gorevı var V desenlı lastıkler goruntu dısında bı ıse yaramıyor.

mishelin
continental
goodyear

gerisi lastik değil benim düşüncem

Resimdeki petlası bilmiyorum fakat V desenler için olumsuz tecrubelerim çok. Gerçi markadan markaya değişse bile genelde V desenler "uğultu" yapan lastiklerdir. 225.45.17 Maxis MA-Z1 modelini 6 ay sonr aldığım yerte iade etmiştim.yerine aldığım 225 45 17 HANKOOK K415'den sonra sessizliğe inanamamıştım.yakıt da bile fark etmişti.Bir daha asla V desen demiştim :)

petlas 225 40 18 velox sport lastiklerinden aldım bakalım.tanesi 150 tl.bir kaç güne taktırırım.

Geri
Üst Alt