Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Petlas Velox Sport Hakkında..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Petlas Velox Sport nasıl bir lastiktir?
Forumda Kullanan var mı?
Dayanıklımıdır, Yüksek hızlarda ne kadar mukavemet gösterir?
Alırsam 17", yada 18" olacak yanakları sağlammıdır balon vs olurmu?

Payla-ştığınız(şacağınız) bilgiler için şimdiden teşekkürler..!

bahsettiğiniz lastiği bilmiyorum yorum yapamayacağım....
yalnız bir zamanlar petlasın kalitesizliğinden bir çok kamyoncu ve ticari firmaları çok zarar ettiren zora sokan bir markadır... aynı fiyat sekmentinde nokian veya lassa diyorum...

bahsettiğiniz lastiği bilmiyorum yorum yapamayacağım....
yalnız bir zamanlar petlasın kalitesizliğinden bir çok kamyoncu ve ticari firmaları çok zarar ettiren zora sokan bir markadır... aynı fiyat sekmentinde nokian veya lassa diyorum...

O fiyatlara daha bilindik marka lastiklerde bulunabilir bunu biliyorum ama lastiğin görünümü çok hoş başka markada rastlamadım o yüzden özellikle bu lastikde ısrarcıyım forumu aradım ama adm akıllı bişey bulamadım kullanan varsa yorum bekliyorum..

Ekli dosyalar

• i20120405095334-petlas-veloks-sport.jpg
    i20120405095334-petlas-veloks-sport.jpg
    8.6 KB · Görüntüleme: 32
benim çevremde offroad tarzında kullanan çok var petlas MT (çamur lastiği)olarak ve çok memnunlar..eğer istiyorsan taktır aracına balon balans sorunu çıkarsa verirsin geriye garantili ürün

petlas ın yol tutuşu mükemmeldir...yumuşaktır...kar lastiklerim önler petlas idi geçen sene 1 karış karda alıp gidiyordu lastiklerin son deminde bu sene snowways aldım ama daha derin dişli olmasına rağmen petlas ı arattı bana...

ben de bugün kullanmaya başladım..ilk izlenim olumlu..

Bende petlas icin son zamanlarda cok olumlu yorumlar okuorum. Bnde 17de lassa aldim ama ikinci tercihim fiyat acisindan petlas olacakti. Bnce kullanilabilir

başka forumdan bir arkadaş v desenli olan velox için aşırı derecede sesli olduğundan dert yanıyordu belki psikolojiktir ama yüksek hızalara çıkmaya çekindiğini de dile getirmişti imkanınız varsa olan bir araçta test edin

ben aracımı aldığımda üzerinde lassa impetus 2 vardı. 60.000 km kullandım (benden önce ne kadar kullanıldı bilmiyorum) ama hala diş derinliği ve deseni aynen duruyordu..(biraz da büyükbaba gibi araba kullandığım için sanırım) sadece 3 yılı geçtiği için değiştireyim dedim..dün bu v desenli 195-55-15 petlas aldım, dün ve bugün kullandım biraz.bana impetustan daha yumuşak geldi..şekli de hoş duruyor..yüksek hızda gürültüyü bilmiyorum, zira çok yüksek hıza çıkmadım ama 150 civarında sıkıntı yoktu..

selçuk hocam bu lastikleri alıp kullandın mı acaba.17 ye geçerken çıkma bulamazsan bende 225 45 17 petlas v desen veya normal desen lastik düşünüyorum

Geri
Üst Alt