Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

petlas snowmaster w651 205/55/R16 91H kış lastiği

Valla ben buradaki gibi yumuşak kar görmediğim için genelde arabada 4 mevsimin üzerine zincir kullanır gerekmedikçe de arabayı çıkarmazdım. Arkadaş şu lastiği aldığım günden beri kar yağsın diye bekliyorum. Bir lastik insanı böyle rahat ettirir mi ya? Ya da ben kar lastiği kullanmadığım için bugüne kadar anlamamışım rahatlığını resmen pençe bu lastiktekiler. Ayrıca çıkma satan bazı dükkanlarda benim gibi iki tanesini 120 liraya alır 2 kış geçirir keyfinize bakarsınız. pirelli-winter-snowcontrol-serie-ii (1).jpg

Ekli dosyalar

• pirelli-winter-snowcontrol-serie-ii (1).jpg
    pirelli-winter-snowcontrol-serie-ii (1).jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 14
arkadaşlar lastik önerisi acil, hafta sonu almam lazım günceli...

Siteyi Gene Telaşa Soktun haluk Şimdide lastik bulmak lazım sana :D:eek:key:

Çok Düşünme NOKİAN en iyisidir ama onun Fiyatınada iki çift PETLAS alınır (İstediği Kadar Güzel Olsun Alım Gücü meselesi Bazıları Derki ben Bi kere alırım Nokian Alırım 400 Liraya gider tekini alır Bazılarıda Der beni idare etsin Petlas Yada Lassa Alır o fiyata iki adet ) :eek:key:

Siteyi Gene Telaşa Soktun haluk Şimdide lastik bulmak lazım sana :D:eek:key:

Çok Düşünme NOKİAN en iyisidir ama onun Fiyatınada iki çift PETLAS alınır (İstediği Kadar Güzel Olsun Alım Gücü meselesi Bazıları Derki ben Bi kere alırım Nokian Alırım 400 Liraya gider tekini alır Bazılarıda Der beni idare etsin Petlas Yada Lassa Alır o fiyata iki adet ) :eek:key:

selçuk abi nerdesin sen ya? bekleye bekleye bi hal oldum :)
abi valla bizim hanımın kayseri kontrolleri var, sağlık abi, normalde kışın pek yola çıkmadığım için almayacaktım bu sene, ama baktım hal böyle olunca almak durumundayım, nokian wr g2 inceledim feridun abiye danıştım, onun da tanesi 190 tl hepsiburadada, kararsızım, petlas mı, çivili goodyear falan mı yoksa nokian mı, sen ne dersin nokian wr g2 için acaba abi?

selçuk abi nerdesin sen ya? bekleye bekleye bi hal oldum :)
abi valla bizim hanımın kayseri kontrolleri var, sağlık abi, normalde kışın pek yola çıkmadığım için almayacaktım bu sene, ama baktım hal böyle olunca almak durumundayım, nokian wr g2 inceledim feridun abiye danıştım, onun da tanesi 190 tl hepsiburadada, kararsızım, petlas mı, çivili goodyear falan mı yoksa nokian mı, sen ne dersin nokian wr g2 için acaba abi?

haluk mirim Nokian iyi dir işte bence fiyatta uygun En kötü Kış lastiği Bile En iyi yaz lastiğinden kat Kat iyidir zira kış Şartlarına Göre kimyası farklı Oluyor Laztiğin Ama ne kadar ucuz alınırsa o kadar dikkat edilmeli hava şartları +20 derecenin üzerinde kesinlikle kullanılmamalı Kışlık lastik..

ben Karsta Dört tane Almadım Hiç.. İki Tane Çekerlere Atıyorum yetiyodu.. Ama sen genede dörtle madem yola ize gideceksin.. Birde çivili alma şansın varsa onu hiç kaçırma kar kürüme aracı gibi olursun vallahi:eek:key:

haluk mirim Nokian iyi dir işte bence fiyatta uygun En kötü Kış lastiği Bile En iyi yaz lastiğinden kat Kat iyidir zira kış Şartlarına Göre kimyası farklı Oluyor Laztiğin Ama ne kadar ucuz alınırsa o kadar dikkat edilmeli hava şartları +20 derecenin üzerinde kesinlikle kullanılmamalı Kışlık lastik..

ben Karsta Dört tane Almadım Hiç.. İki Tane Çekerlere Atıyorum yetiyodu.. Ama sen genede dörtle madem yola ize gideceksin.. Birde çivili alma şansın varsa onu hiç kaçırma kar kürüme aracı gibi olursun vallahi:eek:key:

teşekkürler abi ben nokian wr g2 yi alayım o zaman abi!!!

Valla lastikten pek anlamam bnde ama bi lastikçim var bostancıda bizim diğer araç için iyi lastik vermişti numarası 0216 410 02 34 ismi Hakan yardımcı olur diye düşünüyorum.

Murat Başkan'ın tanıdığı Rav-4 ü olan Barış'tan aldım numarayı dersen fiyatta da yardımcı olur diye düşünüyorum.

bu arada nokian bu sene moda gibi bişey bnde hep nokian duydum bilginiz olsun herkes söylüyorsa ve kullanılıyorsa iyidir

Valla lastikten pek anlamam bnde ama bi lastikçim var bostancıda bizim diğer araç için iyi lastik vermişti numarası 0216 410 02 34 ismi Hakan yardımcı olur diye düşünüyorum.

Murat Başkan'ın tanıdığı Rav-4 ü olan Barış'tan aldım numarayı dersen fiyatta da yardımcı olur diye düşünüyorum.

Barış kardeş teşekkürler ama ben Aksaray dayım, il olan Aksaray. Ama ilgin için teşekkürler...

haluk kardeşim..markası ne olursa olun çivi delikli lastik al sıkıntısız kullan tecrübe ile sabittir.

abi bende pirellinin çivi delikli lastiği var yol tutuşunda bi sıkıntı yaşamadım fakat kuru zeminde hareket halindeyken çok fazla uğultu yapıyor.
tabi kışın kuru zemini nerden bulacaz demeyin bahar döneminde rahatsız ediyor :eek:key:

(bilgilendirme içindir)

Saygılar...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt