Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

petlas snowmaster w651 205/55/R16 91H kış lastiği

abiciğim şöyle anlatayım WRA3 ve D3 ler bulunmuyor ben a3 ü tanesini 2 ay önce 240 tl den aldım ve burdaki fiyat çok güzel gözüküyor buda güzel modeldir yinede araştırıp hızda performans sağlayan ebata göre A3 bulursanız daha güzel olur yok bulamazsanız bunu kaçırmadan alın

şöyle söyleyim çok hız yapan biri değilim, bulabilirsem aksaray da alırım, yoksa sipariş ederim zaten, öyle gözüküyo. yalnız cezmi abinin dediği olay nedir, onu da aydınlatabilsek, çivi delikli lastik?

Buzda kulanılan gerektiğinde çivi takılan lastik çeşidi...google amcadan yardım alabilirsin kardeşim desen ve güvenlik olarak beni çoook tatmin eder yıllardır

Buzda kulanılan gerektiğinde çivi takılan lastik çeşidi...google amcadan yardım alabilirsin kardeşim desen ve güvenlik olarak beni çoook tatmin eder yıllardır

Cezmi abinin dediği gibi Goodyear'ın çivi takılabilen versiyonu Goodyear Extreme aldım, yağmur, kar her hava koşulunda yüzümde gülücükler açıyor :D İstanbuk kar yağışında Tem'de asfalt kayboldu, araçlar 20 ile en sağdan giderken solda 100-110'la giitiğimi görüp beni cin zannettiler :D:D bu süratle giderken frene bastığımda araç sağa sola kaymadan kızaklamadan kafayı öne ağip duruyordu :eek:key: Bknz ekli resim :)

IMG_1777.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_1777.jpg
    IMG_1777.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 27
Kar yağışları başlamadan önce Nokian WR D3 lastik almıştım. Kar yağışı sırasında ve sonraki buzlanmada ne kadar iyi bir seçim yaptığımı anladım. Evim beylikdüzünde haliyle kar kış kıyamet daha da yoğun oluyor. Her gün işe aracımla gidip geliyorum bir kez bile sorun yaşamadım. Yol tutuşu çok iyi ve tahminimden daha sessiz bir ürün.
Kesinlikle tavsiye ederim.

teşekkürler abi...
kardeş ben bi petlas kullanıcısıyım lastiktende memnunumtabiki feridun kardeşimin dedigi gibi hersepette çürük yumurtalar vardır illaki [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] kardeşimizde yeni aldı oda memnun ha nokian dan iyi midiye sorarsan nokianı çok övüyolar ben hiç kullalmadım busene ondan alcaktım ama pahallı geldi geri petlasa döndün taktir senin

bende opel astra arajımda petlas kullanıyorum gayette memmunum

Cezmi abinin dediği gibi Goodyear'ın çivi takılabilen versiyonu Goodyear Extreme aldım, yağmur, kar her hava koşulunda yüzümde gülücükler açıyor :D İstanbuk kar yağışında Tem'de asfalt kayboldu, araçlar 20 ile en sağdan giderken solda 100-110'la giitiğimi görüp beni cin zannettiler :D:D bu süratle giderken frene bastığımda araç sağa sola kaymadan kızaklamadan kafayı öne ağip duruyordu :eek:key: Bknz ekli resim :)

Ekli dosyayı görüntüle 9143

good year ölçü ve fiyat nedir abi?

kardeş ben bi petlas kullanıcısıyım lastiktende memnunumtabiki feridun kardeşimin dedigi gibi hersepette çürük yumurtalar vardır illaki @Duvi kardeşimizde yeni aldı oda memnun ha nokian dan iyi midiye sorarsan nokianı çok övüyolar ben hiç kullalmadım busene ondan alcaktım ama pahallı geldi geri petlasa döndün taktir senin

model ölçü ve fiyat alabilir miyim abi?

Geri
Üst Alt