Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

petlas snowmaster w651 205/55/R16 91H kış lastiği

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar başlıkta adı geçen lastiği inceliyorum, aracım için uygun mudur?, bi de fikirlerinize danışmak istedim nasıldır acaba diye, kış lastiği eşim için Kayseri'ye kontrollere gitmemiz gerektiğinden, malum havalar da soğuk gidiyo, kış lastiği şart oldu, biraz da aciliyeti var açıkçası, önümüzdeki günlerde kontrol için yollarda olacağız nasipse. fikirlerinizi ve yardımlarınızı merakla bekliyorum. teşekkürler...

petlas 205/55/16 SNOW MASTER W651 91 H

Petlas Lastik SNOW MASTER W651 Otomobil için kis / Standart lastikleri

iki hafta önce çok yakın arkadaşım aracına petlas kış lastiği aldı ve lastik ne balans tutuyor ne de yağışda kaymayı önlüyor dedi hatta bahsına göre yol tutmuyor dedi abi öyle şey mi olur dedim iadeye gitti kırşehirde üretilen lastiğin adana bölge müdürlüğünden eksperi uzman şoförler geldi teste çıktılar ve arkadaşımın bahsettiği olumsuzlukları gördüler lastik fabrikadan hatalı olarak üretilmiş telafi ettmeye kalktılar ama geçmiş ola para iadesi aldı...
aman diyeyim petlasdan kormoran dan uzak durun bizzat yaşanmış testtir...

eğer kaliteli sorunsuz lastik derseniz nokianın üzerine tanımıyorum şu an kullanıyorum ve çok memnunum,
bulamazsanız goodyear ug serilerine bakın en kötü ihtimal lassa alın derim...
karar sizin amacım petlası karalamak değil yaşanmış rezilliği gerçekleri anlatmak...

iki hafta önce çok yakın arkadaşım aracına petlas kış lastiği aldı ve lastik ne balans tutuyor ne de yağışda kaymayı önlüyor dedi hatta bahsına göre yol tutmuyor dedi abi öyle şey mi olur dedim iadeye gitti kırşehirde üretilen lastiğin adana bölge müdürlüğünden eksperi uzman şoförler geldi teste çıktılar ve arkadaşımın bahsettiği olumsuzlukları gördüler lastik fabrikadan hatalı olarak üretilmiş telafi ettmeye kalktılar ama geçmiş ola para iadesi aldı...
aman diyeyim petlasdan kormoran dan uzak durun bizzat yaşanmış testtir...

eğer kaliteli sorunsuz lastik derseniz nokianın üzerine tanımıyorum şu an kullanıyorum ve çok memnunum,
bulamazsanız goodyear ug serilerine bakın en kötü ihtimal lassa alın derim...
karar sizin amacım petlası karalamak değil yaşanmış rezilliği gerçekleri anlatmak...

feridun bey, bu konuda yardımcı olursanız çok memnun kalacam, nokian, goodyear ve lassa iyidir diyosunuz yani, pirelli ve michelin fiyatları yüksek, bi de yokohama nasıl acaba? benim yaz lastikleri yokohama ama kışın tabi süspansiyon sıfıra düştü. yardımlarınızı bekliyorum acilen...

Ynt: petlas snowmaster w651 205/55/R16 91H kış lastiği

Bir abimiz iki hafta once lassa almiş. Dedigine gore 215 tl. Ben hic bakmadığım için fiyatları bilmiyorum. Sadece palaşmak istedim

Walla Karsta Çıkma bi Toyo Atmıştım kışın arabanın üzerine ondan sonra dedimki kar lastiği olsun çamurdan olsun:eek:key:

ben 195*55*15 petlas snowmaster aldım.şuan kullanıyorum.gayette memnunum.topu topu 3-4 ay daha takarsın zaten.hem ucuz hem yerli.biçok kış lastiğine görede yumuşak.bilmiyorum ama araştır bi istersen.

feridun bey, bu konuda yardımcı olursanız çok memnun kalacam, nokian, goodyear ve lassa iyidir diyosunuz yani, pirelli ve michelin fiyatları yüksek, bi de yokohama nasıl acaba? benim yaz lastikleri yokohama ama kışın tabi süspansiyon sıfıra düştü. yardımlarınızı bekliyorum acilen...
abiciğim rica ediyorum araştırmadan NOKİANın hangi modelini bulursan al derim bana dua edersin haklı bulursun,
sebeb olarak bütün bağımsız lastik test sitelerinde kış lastiği olarak nokian her model ve ebatta birinci geliyor,
zaten adamlar dünyanın ilk kar tipi lastiğini üreten firma ve üretimini soğuk ülkeler olan rusya norveç de yapıyor...
lassa ve goodyeara göre tae başı 30-40 tahmini oynar hatta şu sıralarda zor bulunur ama değer
özellikle alacağınız model WR A3 VEYA WR D3 diyorum bulamazsanız WR G2 de güzeldir
ben geçen sene çok araştırdım ve ısrarla michelin bayisine getirttim hatta adam dalga geçti umursamadım ve bu sene kardaki buzdaki performansını gördüm hakediyor...
buradan da fikir edninebilirsiniz: http://www.lastiknokian.com

yokohoma hiç kullanmadım yorum yapamıyorum
lassa kamyonetemizde kullandık güzeldir çabuk bitiyor şimdi ticarilerimizde goodyear kullanıyoruz

haluk kardeşim..markası ne olursa olun çivi delikli lastik al sıkıntısız kullan tecrübe ile sabittir.

abiciğim rica ediyorum araştırmadan NOKİANın hangi modelini bulursan al derim bana dua edersin haklı bulursun,
sebeb olarak bütün bağımsız lastik test sitelerinde kış lastiği olarak nokian her model ve ebatta birinci geliyor,
zaten adamlar dünyanın ilk kar tipi lastiğini üreten firma ve üretimini soğuk ülkeler olan rusya norveç de yapıyor...
lassa ve goodyeara göre tae başı 30-40 tahmini oynar hatta şu sıralarda zor bulunur ama değer
özellikle alacağınız model WR A3 VEYA WR D3 diyorum bulamazsanız WR G2 de güzeldir
ben geçen sene çok araştırdım ve ısrarla michelin bayisine getirttim hatta adam dalga geçti umursamadım ve bu sene kardaki buzdaki performansını gördüm hakediyor...
buradan da fikir edninebilirsiniz: http://www.lastiknokian.com

yokohoma hiç kullanmadım yorum yapamıyorum
lassa kamyonetemizde kullandık güzeldir çabuk bitiyor şimdi ticarilerimizde goodyear kullanıyoruz

Nokian 205 55 R 16 91 H Nokian WR G2 Kış Lastiği (Üretim Tarihi: 2012 Yılı) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

abi bu linkteki ürün wr g2 fiyat olarak daha uygun geldi bütçeme, alayım mı sence? aksaray da bulamazsam bu siteden sipariş etmek mantıklı mı acaba?

Nokian 205 55 R 16 91 H Nokian WR G2 Kış Lastiği (Üretim Tarihi: 2012 Yılı) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

abi bu linkteki ürün wr g2 fiyat olarak daha uygun geldi bütçeme, alayım mı sence? aksaray da bulamazsam bu siteden sipariş etmek mantıklı mı acaba?
abiciğim şöyle anlatayım WRA3 ve D3 ler bulunmuyor ben a3 ü tanesini 2 ay önce 240 tl den aldım ve burdaki fiyat çok güzel gözüküyor buda güzel modeldir yinede araştırıp hızda performans sağlayan ebata göre A3 bulursanız daha güzel olur yok bulamazsanız bunu kaçırmadan alın
site olarak sorunsuz bir sitedir kuşkusuz alabilirsiniz ve lastik olarak başka marka arkadaşımda aldı nakliye çabuk ve güzel... bence bu fiyata ilinizde bulamazsınız yinede araştırın

Geri
Üst Alt