• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Petek Ön Izgara

eneSene

Kayıtlı Üye
İşretlemiş olduğum kısımları tamponu taktırırken petek olarak temin edememiştik. Burdaki servisten de temin etme şansım az gibi görünüyor. Başka servislerden nasıl temin ederiz?
Parçaların fiyatları tahmini ne kadardır? Şimdiden teşekkür ederim.

eengineer

Kayıtlı Üye
Doğuş siparişle getiriyor.. çifti 22 lira. Takmak için tamponu sökmeye gerek yok, ben kendim taktım :)

eneSene

Kayıtlı Üye
Telefonla sipariş verebiliyormuyuz acaba? Peki orta ızgara temin edilebiliyor mu?

Punisherkp

Kayıtlı Üye
on izgaranin orjinal peteklisi yok onu aksesuarcilarda ariyicaksiniz malesef

kurtbil

Kayıtlı Üye
aynen ortanın peteklısı yok logosuz olanı var ebayden flan bulabılırsın,rıza da var konuyu gorurse yazar

eengineer

Kayıtlı Üye
Telefonla getirmiyorlar, önce ücretini yatırman gerekiyor.. :)

eengineer

Kayıtlı Üye
Şöyle yapalım ben sana doğuştan bu petek ızgaraları aldığım yedek parçacı arkadaşın telefon numarasını ve ızgaraların parça numarasını vereyim, bir görüşürsün bir yolu bulunur heralde .. dökümanlar arabada ilk fırsatta alır yazarım..

eneSene

Kayıtlı Üye
Şöyle yapalım ben sana doğuştan bu petek ızgaraları aldığım yedek parçacı arkadaşın telefon numarasını ve ızgaraların parça numarasını vereyim, bir görüşürsün bir yolu bulunur heralde .. dökümanlar arabada ilk fırsatta alır yazarım..
Süper olur. Teşekkür ederim.

eneSene

Kayıtlı Üye
Şimdi Öztürkler ile görüştüm, yan ızgaraların siparişini geçtim. Tanesi 11 TL olan varmış birde 16 TL olan varmış. Artık takılan parçaya uygun hangisiyse onu getirtecekler. Bayramdan sonraki hafta içerisinde muhtemelen gelecekmiş. Artık Rıza'nın yazmasını beklicem orta ızgara için. Rıza'nın nick'i neydi PM atayım ona da.

Üst Alt