Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Perte çıkar mı?

Tolga.b

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Evvelsi akşam üzeri üzücü bir kaza yaşadım. Trafiği tek yönde akan ana cadde üzerinde, ters yönden üzerimize gelen ve hemen önümde seyreden araca çarpmadan kurtularak beni seçen insan müsveddesi yüzünden epey bir sıkıntı yaşadım.
Tek tesellim ufak tefek ağrı sızı dışında büyük bir şeyimin olmaması.
Fakat tahmin ediyorum ki aracım perte ayrılacak. Fotoğrafları eklemeye çalışacağım, görüntülerden anlayabildiğiniz kadarıyla perte ayrılıp ayrılamayacağını veya tamir söz konusu olur ise bu hasarda ki bir aracın ileride ne gibi sıkıntılar doğurabileceğini de tecrübe etmiş arkadaşlardan fikirlerini almak istiyorum.

Ps: Resimleri yükleyemedim, boyutunun büyük olduğunun uyarısını veriyor.

Evet açıldı, hatta anlamadığım şekilde ön yolcu koltuğunda kimse oturmadığı halde ve kemeri takılı dahi değilken yolcu hava yastığı da açıldı. Darbe sağ önden çaprazlama olarak geldi araca. Diz veya perde hava yastıkları açılmadı mesela. Ön panjurun sağından ve sağ ön far istikametinden sağ yan kapıya kadar neredeyse tamamen hasarlı halde ve sağ ön teker akstan kırılarak kopup araçtan ayrıldı. Kabaca araç bu halde.
Keşke fotoğrafları yükleyebilsem. (Bu konu da pratik bir yolu varsa yardımlarınızı beklerim)
Evine belki de 700-800 mt kadar daha kısa mesafe ile gidebilmek için tek yön ana caddede tersten ve orta şeritten giderek bilinçli olarak trafikteki diğer insanların canına ve malına kast eden tüm nainsanların bir an evvel trafikten ve toplu yaşamdan men edilmesi dileklerimle iyi akşamlar arkadaşlar.

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

Geri
Üst Alt