Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Periyodik bakım ücreti hakkında

Bursa doğuş Otomotiv de 30000 bakımın bujiler dahil 640 lira

16 cdf 48

Aynen öyle memet_one.. Servisteki elemanlar hem acemi parca değiştirmekten başka ne iş biliyorlar ki

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Merhaba taner

Bence servislere hiç para yedirme bende bir hafta önce 30 bin bakımı icin eskisehirdeki servisi yani asili aradım bana cıkardıkları fatura 625 tl bana göre cok fazla geldi. Neyse ki arastırmalarım sonucunda eskisehir carrefour altında otoparkta tesadüfen speeddy servisini gördüm ve türkiyedeki carrefour avm lerin otoparkında varmıs ben buraya özgü zannediyprdum neyse ki gittim fiyat aldım speedy den malzeme onlardan olursa 269 tl.. Bana mantıklı geldi ve yaptırdım su secenekte var malzemeni alıp 40-50 işcilik ödemen yeterli ben hesapladım dısarıdan malzemyi kendim alsam die 165 tl tuttu hepsi yag filtre vs.. 50 de iscilik alsalar 215 tl yapacak o yüzden uğrasmadım.. Speddy en güzel tarafı üretici firma garantisi bozulmuyor bakım yaptırdıgınızda.. Bu arada aracım seat leon 1.4 tsi 125 hp 2012 :)

Samet selam,
Ben de servisten parça numaralarını aldım, orijinal parça fiyatlarını sorduruyorum. Servis'in söylediği fiyatta inanılmaz bir uçurum oluyor bazı kalemlerde. Bana biraz fazla geldi. Mesele motor yağı 5W/30 Castrol magnatec yaklaşık olarak 100 lira fark ediyor eğer servisten alırsanız, dışarıdan alır servise götürürseniz 100 lira daha ucuza çıkıyorsunuz yani. =)
Speedy var evimin yakınlarında, kesinlikle bakacağım, çok sağol.

Bende senin gibi yaptım servisteki yağ fiyatı ile piyasa arası ucurum ama speeddy de 125 tl castrol 5-30 dısarıdan alırsan 100-110 tl bnce en mantıklısı.. Hatta benim akrabam eskirhirde orjinal parca satıcısı seat wv audi orjinal parca tedarikcisi bu konuda isteyene yardımcı olabilirim parca konusunda

bakımı yaptırdım, filtreler, kartar tapası ve bujiler değişti, 560 TL fatura toplamı, seat connect e üye olmadığım için detayları şu anda veremiyorum.

Gecmis olsun o zaman:) saka bir yana hayırlı olsun yeni bakımınız:)

15 bin bakımı 10 binde yeni girdim Kayadibi seatta klima bakımı motor Detaylı temizlik dahil 642 tl aldılar

Güle güle kullanın eskitin ;)

Servise gidecek arkadaşla iki önerim olur.
1. Gitmeyin...
2. Giderseniz kendi yağınızı kendiniz götüreceğinizi söyleyin. 100 lira civarı oynuyor en azından toplam maliyette...

Bora55 haklı arkadaslar.. Ama yine söylüyorum speddy servis bence yetkili servis kadar iyi ve temiz güzel...

Geri
Üst Alt