Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Periyodik bakım fiyatları

Bende dogus oto kartal a 17.09.2018 pazartesi günü için internetten randevu aldım.
Aracın fr 1.4tsi 125 34 bin deyim biraz bakim süresi geçti tabi ..

1015 tl dediler..

Internette randevu alındığında %5 ind. Yapılıyor zibizuda % % 10 da öyle ind. Var ..yani 862 tl ye gelecek..

+( sanayide sordum 350,400 tl ye bakim yapıyorlarmış ..hadi leon ordan dedim. Sonra kutlu otomotiv var gene sanayide wolks. + seat parca servisi bakim parca fiyatlarini 620 tl olarak cikartti .. icin de polen filt. Benzin filt. 5 lt yag hava filt olarak.) Dedim o zaman serviste yaptırırım daha iiiiii...

Saygılar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba,
Praticar diye bir site var. Çelik Motor Anadolu Grubunun bir projesi. İstanbulda bazı servislerde anlaşmaları var. Çok uyguna periyodik bakım fiyatı alabilirsiniz. Mesela 1025 tl olan leon 1.0 dsg aracımın bakımını ekstra %10 indirimle 670 TL civarına yaptıracağım. Mez otomativ ve Kayadibi otomotiv ile anlaşmaları varmış. Olayın işleyişi de şu şekilde Çelik Motor Filo araçları için yaklaşık %30 civarında servislerle anlaşmaları varmış. Bu indirimden vatandaşa da fayda sağlanıyormuş. Bana iletilen bilgi bu şekilde Ben 20 Ekimde bakıma gideceğim.

Merhaba arkadaşlar,
Cumartesi günü Mez Oto ya periyodik bakım için aracımı götürdüm. 15000-1.yıl bakımı sorunsuz halledildi. 660 TL karşılığında. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Cumartesi günü Ümraniye sanayi deki ustama götürdüm mann filtre seti PO 5w30 4 lt yağ motor temizliği ile 350 tl (2016 1.2 TSI ibiza 45.000 bakımı)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar;
2015 TDI 60.000 Bakımı için az önce Başaran'ı aradım 1250 Lira dediler.

Mez otoda yağ için indirim varmış. 75 bin bakım için doğuş 950 lira cıkartırken Mez 650 lira çıkarttı. Mez i tavsiye eder misiniz ?

Geri
Üst Alt