Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

performans farklılığı??

Abilerim yanlışınız var.En basitinden ben bizim aracımızdan bahsedeyim Türkiye'ye ilk partide gelen Jetta'lardan olduğu için Comfortline donanımı olmasına rağmen ESP yok ASR var ASR OFF düğmesine basınca kadranda kayan araba işareti yanıyor.ASR'yi açınca sönüyor.ve ilk patinajla kalkınca kayan araba işareti 2-3 sn yanıp sönüyor

hepsi tek ikaz lambasında toplanmış ondan işte Ömer..

hepsi tek ikaz lambasında toplanmış ondan işte Ömer..
Tamam işte abicim ilk kalkışta ESP'nin devreye girmesi söz konusu değil o yanıp sönen işaret ASR'ye ait

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:40 ----------

11390afe5bca71b17558768b5df7bed8.jpg

Benim bahsettiğim işaret bu.

Ömer ESP, ASR gibi bi çok ışık koyacaklarına adamlar aynı sensör grubunda oldukları için ESP ışığında toplamışlar..zaten o ikazın da anlamı araç bi şekilde yere düzgün tutunmuyo anlamına geliyo..

Traction Control System TCS..
sadece patinajı önler Emre'cim..

velakin markalar kendileri aynı işlevde bulunan sadece belki ufak detay farkları da olduğu için başka isimler kullanır..markadan markaya göre farklı isim alabilir..daha doğrusu artık gruptan gruba..

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

dediğin işlev daha çok EDL için geçerli..
farklı zeminlerde daha iyi tutuşa sahip tekere gücü vermek gibi..

baskı balatan sıkışık trafikte çok ısındığı için balata kaçırıyorda olabilir soğuduktan sonra normale döner tabi bunu yaşamış olabilirsin.....

buna katılıyorum aynı şey bana da oluyor.hatta yazın çok sıcak havalarda öğlen vakti basmayla sabah basma arasında bile fark oluyor

Geri
Üst Alt