Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Performans Ödevinde SCW Logo.:)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Geçen performans ödevimi yapıyordum. Ödevi yaptım kapağını yapacağım internete baktım hazır yapılmış kapaklar çok kötüydü . bende birşeyler yaptım çizdim fln yazdım. alt kısmını boş gördüm orayada ne eklesem dedim masaüstüme baktım gözüme scw logosu çarptı hemen scw yi kestim oraya ekledim. :)

IMG_0235.jpgIMG_0236.jpgIMG_0237.jpgIMG_0237.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0235.jpg
    IMG_0235.jpg
    85.6 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_0236.jpg
    IMG_0236.jpg
    77.8 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_0237.jpg
    IMG_0237.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 76
hasan güzel olmuşta hocan kızar bence. Ama gerçekten güzel olmuş emeğine sağlık :eek:key::eek:key:

:) yazım kötü olduğu için öğretmenim notumu kırmış birde biraz geç getirdim . öğretmen tarihi yanlıs söyledi karışıklık oldu hata kendindeydi acısı bizden cıktı.

:) yazım kötü olduğu için öğretmenim notumu kırmış birde biraz geç getirdim . öğretmen tarihi yanlıs söyledi karışıklık oldu hata kendindeydi acısı bizden cıktı.
yazın gerçekten kötü ama neyse sen halledersin hasan be yav :eek:key::eek:key:

Geri
Üst Alt