Pepsi'den 20 bin TL kazandınız | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Pepsi'den 20 bin TL kazandınız

Konu, 'Sohbet' kısmında ZGR tarafından paylaşıldı.

1. ZGR

ZGR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    524
    Ödül Puanları:
    113
    Bursa'da "Pepsi'den 20 bin TL kazandınız" diye kendisini arayan şahsın hesabına 2 bin TL yatıran vatandaş dolandırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Yenibağlar Mahallesi Nergiz Sokağı'nda oturan Beytullah Üsthen'i (33) arayan bir kişi, "Pepsi özel kampanyasından 20 bin TL kazandınız. Alabilmeniz için para yatırmanız lazım" dedi. Bunun üzerine Beytullah Üsthen, şahsın verdiği hesaba 2 bin 20 TL yatırdı. Üsthen'i tekrar arayan dolandırıcı, "910 TL daha yatırmanız" gerekiyor" deyince, Üsthen işlemden vazgeçtiğini ifade ederek, parasının iade edilmesini istedi. Şahıs, dolandırıldığını anlayınca polise müracaat etti. Olayla ilgili
    soruşturma devam ediyor.

iha

bugun banada 3 kere aynı mesaj arka arkaya geldi
    mesaj aynen bu şekilde yazılışta zaten mantık hataları var eksik yazılmıs mesajın aynısını yazdım kelıme boşluklarına kadar..

DEĞERLİ ABONEMİZ PEPSİ'NİN BAŞLATTIĞI YARIŞMADANHATTINIZ "20.000" BİN TL" PARA ÖDÜLÜ KAZANMIŞTIR BİLGİ İŞLEM İÇİN 05317635753PEPSİ DANIŞMA VE YETKİLİ ARAYIN

2. brave

brave
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    paylasım ıcın sagol ozgur valla mıllet ne yapıcagını sasırdı artık

3. eee36

eee36 Misafir

şaka gibii.. bana gelmedi henuz bakalım gelicekmi :)

4. kaya5789

kaya5789
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    insanların kafası hiç çalışmıyo ya

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    83
    oha para kazandın almak için para yatır:) araba kazandın vergisini öde dese mantıklı da bu ne ya hangi gerizekalı o parayı yatıran

6. matu

matu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
  7. Silver_Seat

Silver_Seat SCW Ladies SCW Ladies

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bana da 'ücretsiz Check Up' mesajları ve ardından 5-6 kadar boş mesaj geliyor zaman zaman.... dikkatli olmakta fayda var.

8. brave

brave
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    BENıde bır ara hergun her saat arıyolardı sızı full sıgorta yapalım aylık sadece sunu odeyın fılan dıye

9. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    para kazanınca neden para yatırmak gerekiyo onu anlamadım.. :D :D

10. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.219
    Ödül Puanları:
    113
    +1903

O kadar saf,aptal,cahil insanlar var ki;memleketin bu hale gelmesi normal zaten..!

Sayfayı Paylaş