Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pepsi'den 20 bin TL kazandınız

ZGR

Kayıtlı Üye
Bursa'da "Pepsi'den 20 bin TL kazandınız" diye kendisini arayan şahsın hesabına 2 bin TL yatıran vatandaş dolandırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Yenibağlar Mahallesi Nergiz Sokağı'nda oturan Beytullah Üsthen'i (33) arayan bir kişi, "Pepsi özel kampanyasından 20 bin TL kazandınız. Alabilmeniz için para yatırmanız lazım" dedi. Bunun üzerine Beytullah Üsthen, şahsın verdiği hesaba 2 bin 20 TL yatırdı. Üsthen'i tekrar arayan dolandırıcı, "910 TL daha yatırmanız" gerekiyor" deyince, Üsthen işlemden vazgeçtiğini ifade ederek, parasının iade edilmesini istedi. Şahıs, dolandırıldığını anlayınca polise müracaat etti. Olayla ilgili
soruşturma devam ediyor.

iha

bugun banada 3 kere aynı mesaj arka arkaya geldi
mesaj aynen bu şekilde yazılışta zaten mantık hataları var eksik yazılmıs mesajın aynısını yazdım kelıme boşluklarına kadar..

DEĞERLİ ABONEMİZ PEPSİ'NİN BAŞLATTIĞI YARIŞMADANHATTINIZ "20.000" BİN TL" PARA ÖDÜLÜ KAZANMIŞTIR BİLGİ İŞLEM İÇİN 05317635753PEPSİ DANIŞMA VE YETKİLİ ARAYIN

paylasım ıcın sagol ozgur valla mıllet ne yapıcagını sasırdı artık

oha para kazandın almak için para yatır:) araba kazandın vergisini öde dese mantıklı da bu ne ya hangi gerizekalı o parayı yatıran

Bana da 'ücretsiz Check Up' mesajları ve ardından 5-6 kadar boş mesaj geliyor zaman zaman.... dikkatli olmakta fayda var.

BENıde bır ara hergun her saat arıyolardı sızı full sıgorta yapalım aylık sadece sunu odeyın fılan dıye

para kazanınca neden para yatırmak gerekiyo onu anlamadım.. :D :D

Geri
Üst Alt