Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pendikte Aşırı Hız Kazası: Aşırı Hız Yapan Genç Durağa Girdi 3 Ölü

Allah rahmet eylesin ya çok üzüldüm. Bazı şeylerden ders almak için bazı olayların başımıza gelmesi gerekiyo galiba özellikle genç yaşlarda.

Fakat bu çok ağır bir ders olmuş...

Allah rahmet eylesin.. Adam artık vicdan azabından yaşarmı yaşarsa nası yaşar.. Yazık olmuş valla. Bi anlık hakimiyeti kaybetmek başkasının insanın hayatına mal olduğu gibi kendi hayatınada bi nevi mal olmuş..

bizim okulun forumlarına baktım araç c3 olarka yazılmıstı ama bi haber sıtesınde video sunu gordum eklıcem sımdı buraya yanlıs yazılmıs baktıgım yerlere..

c4 müş.

http://www.kanalahaber.com/istanbulda-feci-kaza-3-olu-haberi-36177.htm

Evet C4 VTR galiba. Yol tutuşa da çok iyi bu arabanın, demek ki baya hızlı geliyodu ki hakimiyetini kaybetti...

liveimagesfotohaberform.jpg

linklere tıklayınca acılıyor

Evet C4 VTR galiba. Yol tutuşa da çok iyi bu arabanın, demek ki baya hızlı geliyodu ki hakimiyetini kaybetti...

Citroen? Yol tutuş? :) Bence iyi olur çok iyi olmaz yol tutuş konusunda.

Artık ömür boyu bunun vicdan azabını çeker. Kötü bir durum. Allah ölenlerin yakınlarına sabır versin..

araç 2005'miş..
kaza gece olmuş tek şansı o normalde daha kalabalık oluyo durak vs. çünkü arkasından gelenler de karışırdı tepenin hemen ardı çünkü..Formula Market'in orası..

cmi87 Cüneyt oturuyo oraya çok yakın..

Ailemdeki en değerli insanlardan aynı kandan aynı candan ikisini bu şekilde kaybettim bu yüzden yorum yapmak istemiyorum...

çok hızlıymış yaaa araba ne hale gelmiş ezdiği insanları düşünemiyorum....:(

Geri
Üst Alt