Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

peh peh peh

[MENTION=21842]axibo[/MENTION] ya katılıyorum bende.

Aynen, kısmet olursa yarın boyama denemesi yapıcam kırmızıyla. Dİğer kırmızı ekleri tamamlayacak heralde. 33 yaşında heves sahibi olduk, öğrenicez yavaş yavaş. sağolasın @axibo

sadece böyle siyah yada füme jantım yok :(

Sıcağa dayanıklı sprey olucak yanlışın olmasın abı bılgın olsn bulabilirsen akçalı marka al.

Aynalar yaratıcı olmuş seat böyle arkadaşlardan ilham alaydıda yeni kasa böyle olmayaydı :p

Sabah heyecandan 7 buçukta uyandım. Gittim sanaiye bi arkadaşla boyadık. Aynen dediğiniz gibi bir elde bez, gazete bir elde boya fıs fıs bitti. iki kat attık. lastikleri sök-boya-tak yarım saatlik işmiş.

Siparişlerimi de yapıştırdım sağa sola

Tam mutlu mutlu takılırken, daha önce arabamı deneme sürüşü yapıp beğenen ve şaşıran mini cooper sahibi bir arkadaşımın gelip yarış teklifiyle güne heyecan katması gerçekleşti. Cooper'ı telef ettim tabiki. Sonra Tuna gaza geldi 1.3 sirion'uyla o da cooper'ı telef etti :D Bu fotoğrafta da arkadaşımızın aramıza alıp gülüşürken ki halini görüyoruz :D

Sonuç: Yağmur yağdığı için tavanı kaplatamadım.

Aynaları photoshoptaki gibi yapıcam o yazı biraz fazla oldu gibi

gayet güzel olmuş dedigim gibi basit demi

Geri
Üst Alt